Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Užklasinė veikla (Švietimas | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2016-03-15 28
Vilkaviškio rajono Gražiškių gimnazijos keletas moksleivių vos spėja suktis, nes galvoje ne vien mokslai, bet ir verslas.
(7) 2015-11-24 21
<i>Bloga žinia manantiems, kad jų vaikus turi išmokyti mokykla – naujausi tyrimai skelbia apie didžiulę tėvų įtaką vaikų mokymosi procese. Geresnių mokymosi rezultatų pasiekia tie moksle
(23) 2014-09-10 21
<p style="font-style:italic">Ang­li­jos mo­ky­klo­se ne­tru­kus pra­si­dės di­de­lis eks­pe­ri­men­tas: kom­piu­te­rių mok­slai bus pri­jung­ti prie ki­tų tri­jų es­mi­ni
(26) 2013-01-28 1
Darželinukų išleistuvės kiršina tėvus. Vieni už atžalos šventę pasiruošę mokėti 500 litų, kitiems limuzinų nuoma, vienodų suknelių ar mantijų siuvimas ir brangios dovanos visiems darželio darbuotojams – tuštybė ir pinigų švaistymas.
(15) 2012-10-21 0
Stebint Seimo rinkimų batalijas su į pašnekovus skraidančiomis stiklinėmis debatais užsiimantiems moksleiviams turbūt linksta ausys. Lietuvoje debatavimo kultūra tik pradeda skintis kelią, tačiau mūsų jaunimas jau raško tarptautines pergales. Profesorius Leonidas Donskis prognozuoja, kad ateityje ir rinkiminės batalijos vyks debatų forma, o to daryti nemokantys politikai atrodys vis komiškiau.
(2) 2012-04-30 0
Vyriausybė patvirtino naujos redakcijos Savivaldybės teritorijoje gyvenančių vaikų apskaitos tvarkos aprašą. Tikimasi, kad nuo šiol bus galima greičiau pastebėti mokyklos nelankančius, nesimokančius vaikus ir nustatyti tokio elgesio priežastis.
(3) 2012-01-30 0
Praėjusią savaitę Kauno miesto savivaldybės sprendimu Kaune išliks 3 vidurinės mokyklos. Nors pagal savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2012-2015 metų bendrąjį planą jų neturėtų likti.
(0) 2011-11-17 2
Kiekvienais metais moksleiviai susiduria su klausimu – kokią specialybę rinktis? Pagalbos ranką būsimiesiems studentams ištiesė Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) su organizacija „Kitas variantas“. Jaunuoliai galėjo susipažinti su įvairių sričių profesionalais.
(0) 2011-02-24 0
Nors už lango spigina smagus žiemiškas šaltukas, moksleivių galvose jau kunkuliuoja neramios mintys ir užmigti neleidžiantys klausimai: kaip laiku ir sėkmingai pasirengti egzaminams, kur gilinti žinias, kaip viską suspėti?
(4) 2011-02-08 0
Nacionalinės M.K. Čiurlionio mokyklos penktokas Mykolas Kavaliauskas, kartu su komandos draugu Justu Jasevičiumi iš Vilniaus Jėzuitų gimnazijos, atstovaudami Robotikos mokyklą, nugalėjo Lego robotų konstruktorių lygos turnyro teorinių projektų konkurse. Konkursas vyko šį šeštadienį, vasario 5-ąją dieną Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre.
(0) 2010-02-09 0
Vilniaus universitete veikiančio Vaikų universiteto studentai išklausė žiemos paskaitų ciklą. Ištikimiausi paskaitų lankytojai užpildė visus studijų knygelės įrašus ir su universitetu atsisveikino iki pavasario.
(1) 2008-11-29 0
Vytauto Didžiojo universiteto Kauno Botanikos sodas organizuoja draugų klubo narių posėdį, kurio metu vyks ir naujų narių priėmimas. Tiems, kam patinka gamta, biologija, ekologija arba tiesiog nori susirasti papildomą užsiėmimą, susipažinti su naujais draugais ir išbandyti gamtininkų gyvenimo įdomybes, kviečiame sudalyvauti.
(8) 2008-11-28 1
Sportas yra populiariausias mokinių neformaliojo švietimo užsiėmimas - juo užsiima 36 % mokinių. Sportu daugiau susidomėję berniukai, o didžiausio jų dėmesio sulaukia - krepšinis. Tai liudija Švietimo ir mokslo ministerijos užsakymu atliktas tyrimas „Mokiniai, dalyvaujantys neformaliajame švietime“.
(7) 2008-10-08 0
Kauno VDU „Rasos“ gimnazijos moksleivis, tyręs internetinį saugumą, teigia, jog kompiuterių ir jų tinklų apsauga dažniausiai yra ignoruojama ir todėl lengvai pažeidžiama.
(7) 2008-08-20 0
22 metų amžiaus Didžiosios Britanijos studentas Max'as Robson'as sukonstravo vėjo turbiną, panaudodamas įvairias nereikalingas detales. Taip jis tikisi padėti besivystančių pasaulio šalių gyventojams. Įrenginio prototipui konstruoti panaudotas metalo laužas, įskaitant seną dviračio rėmą ir rato guolius, senos dėžės, medienos gabalus, "Vespa" elektros generatorių ir "Ford Fiesta" akumuliatorių. Autoriaus teigimu, įrenginys toks paprastas, jog jį nekvalifikuoti darbinin...