Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Studijos JAV (Švietimas | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-12-01 5
Programavimas ateityje bus būtinas įgūdis. To būtina mokyti vaikus jau šiandien. Bet kaip tai padaryti įdomiai ir žaismingai? Harvardo universiteto mokslininkai šiam tikslui sukūrė robotą „Root“, kurį greitai galėsite įsigyti ir jūs.
(2) 2016-10-10 49
1987 metais jaunuolis vardu Mike'as Hayesas parašė laišką laikraščiui „Chicago Tribune“. Tuomet 18-metis Mike‘as norėjo stoti į Ilinojaus universitetą. Jis nebuvo varguolis, tačiau nežinojo, iš kur gauti pinigų mokslams.
(2) 2016-04-17 50
27-erių vilnietei Eglei Vinauskaitei pavydėtų daugelis apie studijų aukštumas svajojančių žmonių. Po ilgų metų svajonių jauna moteris pagaliau gavo tai, ko taip sunkiai siekė – kvietimą studijuoti prestižiškiausiu pasaulyje tituluojamame Harvardo universitete JAV.
(11) 2015-11-20 46
Vietoj pradinio, vidurinio ir pagrindinio išsilavinimo įprastinėse ugdymo įstaigose, Ahaanas Rungta nuo penkerių metų namuose mokėsi iš atvirų interneto šaltinių – „OpenCourseWare“ ir MITx. O sulaukęs 15 metų, jis buvo priimtas į geriausia pasaulyje aukštojo mokslo įstaiga šiuometiniuose reitinguose įvardinto Masačūsetso technologijų instituto (MIT) studentu, rašoma MIT pranešime.
(0) 2013-08-16 5
Kaip reaguotumėte į profesorių, kuris pirmos paskaitos metu studentą nufotografuoja ir įsimena jo vardą? Nuo to studijas pradeda 51-erių JAV Kalifornijos politechnikos universiteto profesorius Edmundas Saliklis. Lietuvių kilmės profesorius interviu juokėsi iš Lietuvos aukštųjų mokyklų skaičiaus bei to, kad lietuviai dėstytojai nepažįsta savų studentų.
(0) 2013-05-01 0
Šaltojo karo metais Masačūsetso technologijų instituto (MIT) laboratorijose mokslininkai plušėjo kurdami idėjas ir išradimus, kurie amerikiečiams padėtų kovoti su Sovietų sąjunga – pavyzdžiui, ankstyvo įspėjimo radarus ir palydovines sekimo sistemas. Dabar tas pats institutas dirba iš esmės priešinga kryptimi – jie bendradarbiauja su Rusija ketindami sustiprinti šios šalies mokslo potencialą, rašo „Bloomberg“.
(17) 2012-05-16 4
„Nuotolinių studijų revoliucija“ – taip savo pradėtą projektą vadina prestižiniai JAV Harvardo universitetas bei Masačūsetso Technologijos institutas (MIT), žadantys kokybišką nemokamą išsilavinimą visiems norintiems.
(2) 2012-02-20 0
Mokslininkai nustatė, kad geriausia vieta studijuoti - Paryžius. O Jungtinės Karalystės sostinė - Londonas - antrasis pagal patrauklumą, rašo BBC. Iš beveik 500 miestų buvo atrenkami geriausi studijuoti miestai, vertinanti pragyvenimo ir studijų kokybės rodiklius. Surinkus duomenis, skelbiami 10 miestų, kurie pripažinti geriausi gyventi studijų metu ir plėsti savo profesinį akiratį.
(5) 2010-09-16 0
Mokslų ir technikos universitete Pensilvanijoje priimtas savaitės trukmės draudimas, draudžiantis naudotis visais socialinias tinklalapiais internete, kaip „Facebook“, „Twitter“. Kompiuteryje bus galima tik siųsti elektroninio pašto žinutes.
(0) 2009-11-11 1
Jonas Kubilius, studijuodamas matematiką ir fiziką prestižiniame Masačusetso technologijos institute (Massachusetts Institute of Technology - MIT) JAV atrado savo sritį - neuromokslus. Nors toks kelias, kaip pats juokavo, - tarsi važiavimas iš Vilniaus į Kauną per Šiaulius.