Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Automobiliai ir traukiniai
(0) 2017-06-28 -1
Volvo specialistai išsiaiškino, kad savivaldžių automobilių programinė įranga kartais neteisingai nustato atstumą iki kelią kertančių kengūrų. Taip vyksta, nes automobilio atžvilgiu kengūros yra skirtingu atstumu nuo automobilio šuolio metu ir nusileidusios, praneša ABC News.
(3) 2017-06-28 17
Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad Paiko Viršukalnė JAV yra geriau žinoma dėl ten rengiamų automobilių lenktynių, o ne gamtovaizdžio. Dabar „Faraday Future FF91“ elektromobilis nusprendė parodyti „Tesla Model S“ kas yra ateities elektromobilių karalius ir šią trasą įveikė net 23 sekundėmis greičiau. Vaizdo įrašas su šiuo važiavimu atrodo tikrai įspūdingai, tačiau automobilių entuziastai džiaugtis neskuba.
(0) 2017-06-28 13
Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius Los Andžele apsilankė vienoje pažangiausių pasaulio kompanijų – naujos kartos transporto sistemą kuriančioje įmonėje „Hyperloop One“. Susitikimo metu kompanijos atstovai pristatė savo diegiamą technologiją ir viziją – „Hyperloop One“ transporto koridoriumi sujungti visas Skandinavijos ir Baltijos šalis, taip pat Lenkiją ir Vokietiją – ir pasiūlė Lietuvai įsitraukti į šį procesą.
(2) 2017-06-28 11
„Audi A8“ inžinieriai tvirtina iš tiesų suderinę aukščiausio lygio komfortą ir tikrą sportišką vairavimą. Toks platus automobilio charakteristikos diapazonas tapo įmanomas sumontavus naują aktyvią pakabą. Jos pagrindinis maitinimo šaltinis yra 48 voltų elektros sistema, kuri tam naudojama pirmą kartą.
(3) 2017-06-28 -4
Ieškote automobilio, kuris būtų tvarkingas, pakankamai ekonomiškas ir kad įsigijus tarnautų dar bent dešimtmetį?
(0) 2017-06-27 -15
Sugedus automobiliui kokioje nors visiškai nuošalioje vietovėje negali būti labiau neviltį keliančio vaizdo už tuščią telefono bateriją rodantį indikatorių. Visgi tokios situacijos, kaip ir daugelio kitų netikėtumų kelyje galima išvengti automobilio įrangą papildžius keletu nebrangių priedų. Pateikiame jums penkis prietaisus, kurie už gana nedidelę kainą kelyje leis jaustis ramiau ir patogiau.
(1) 2017-06-27 1
Legendinėje Niurburgringo trasoje Vokietijoje buvo išbandytas naujasis „Kia Stinger“. Niurburgringas laikomas lenktynių ir automobilių entuziastų meka, o negailestinga ir neatleidžianti klaidų „Nordschleife“ lenktynių trasa dar vadinama „Žaliuoju pragaru“.
(2) 2017-06-27 -8
Žinoma, jau ir anksčiau jums teko matyti prastų vairuotojų, tačiau ši dama veikiausiai laimėtų pagrindinį prizą kategorijoje „kur važiuoju, ten atsitrenkiu“, rašo carscoops.com.
(4) 2017-06-26 25
„Nissan Leaf“ - perkamiausias visų laikų elektromobilis. Bet taip ir turėjo būti - kai šis automobilis pasirodė, jis beveik neturėjo konkurentų. Tačiau dabar jų yra net keli, o „Nissan“ nesiruošia nusileisti. Dar daugiau - kompanija svajoja sumaišyti ir „Tesla“ popierius.
(1) 2017-06-26 -4
BBC radijo stoties reporteris Deividas Gibsonas (David Gibson) pasakoja apie išradimus ir naujas koncepcijas, kurios gali pakeisti miesto transporto infrastruktūrą: tarpusavyje informacija besikeičiantys automobiliai, keliai nepastebimai pakraunantys jūsų elektromobilius ir dar daugiau. Apie tai praneša portalas „Market Leader“.
(63) 2017-06-26 10
Važiuojant įprastais ir žinomais maršrutais vairuotojai atmintinai žino, kuria kryptimi nukreiptas pakeliui sutiktas greičio matuoklis. Artėja diena, kai net ir į priešingą pusę nukreiptas radaras galės užfiksuoti jūsų greitį. Tokių pokyčių nuspręsta imtis dėl to, kad motociklininkai greitį viršija tūkstančius kartų, tačiau jų nubausti nebuvo galimybės dėl labai paprastos priežasties – ant motociklų priekinės dalies tiesiog nėra valstybinių registracijos numerių.
(3) 2017-06-25 25
Dar šių metų sausį, paslapčia nuo žiniasklaidos, Hyperloop Transportation Technologies kompanija pasirašė susitarimą su P. Korėjos valdžia dėl vakuuminio traukinio magistralės statybos darbų pradžios. Ir štai, beveik po pusmečio buvo paskelbtos kai kurios grandiozinio sumanymo detalės
(0) 2017-06-23 -17
Suktukai („Fidget spinners“) - paprasti žaislai, kurie kažkaip sugebėjo užkariauti visą pasaulį. Jais, aišku, dažniau žaidžia vaikai, tačiau ir suaugusieji neretai nertai juo suka tarp pirštų. „YouTube“ portale vaizdo įrašai su suktukais yra neįtikėtinai populiarūs, ypač, jei jie yra originalūs. Štai rusai sugalvojo suktuką pasigaminti iš trijų per pusę perpjautų automobilių.
(6) 2017-06-23 3
Dešimtmetis berniukas iš JAV, Makinio Teksaso valstijoje, sukūrė prietaisą, kuris gali išgelbėti gyvybes šimtams vaikų.
(1) 2017-06-23 7
Kadaise ir automobilių saugos diržai buvo laikyti visiškai nebūtina priemone, kuria, žinoma, galėjo naudotis ypatingos baimės kaustomi vairuotojai. Dabar būtinybė jais prisisegti niekam klausimų nekelia. Kai kurie savo kailiu patyrė, kad tik dėl jų įvykus avarijai pasisekė likti gyviems. Taigi, saugos diržais automobilių keleiviai prisisegti privalo ir apie jokį pasirinkimą negali būti nė kalbos.

(0) 2017-06-23 3
Segėti saugos diržus – būtinybė, jau kelis dešimtmečius privaloma vairuotojams ir keleiviams visame pasaulyje. Nesuskaičiuojamas skaičius tyrimų ir praktika nenuginčijamai įrodė, kad ši saugos kelyje priemonė išgelbėjo daugybę gyvybių, skelbia autoblog.com.
(5) 2017-06-22 -3
Pasakoti apie tai, koks naudingas gali būti alkotesteris, dabar nėra prasmės - jūs tai jau žinote. Ne vienas žmogus nori savo asmeniniam naudojimui turėti gerą, bet paprastą ir pigų alkotesterį, kuris itin praverčia vasarą ir padeda išvengti labai nemalonių situacijų. O kiek kainuoja geras, kelias funkcijas atliekantis alkoteseris? Kad ir kiek spėjote, šis vis tiek bus pigesnis.
(2) 2017-06-22 19
„Tesla“ - vienas iš sėkmingiausių iš naujų automobilių markių. Šiai kompanijai pavyko įveikti elektromobilius lydinčius stereotipus, todėl manoma, kad „Tesla“ dabar populiarumu mėgausis ilgai. Visgi, žiniasklaidoje pasirodė svarstymų, kad „Tesla“ ruošiasi neįprastam žingsniui - atverti savo įkrovimo stotis kitų markių elektromobiliams. Ko taip bus siekiama? Ar „Tesla“ nepakenks savo verslui?
(3) 2017-06-22 1
„Mercedes-Benz“ vairuotoją JAV, Pensilvanijoje, ištiko labai neįprasta nelaimė. Jo automobilis paskendo per staigų potvynį ir, negana to, užsidegė.
(0) 2017-06-22 12
„eBay“ atsirado skelbimas, kad parduodama vieta eilėje naujam elektromobiliui „Tesla Model 3“ įsigyti. Pirkėjas galės susikomplektuoti automobilį pagal savo skonį, kadangi šio modelio gamyba dar nepradėta, praneša motor.ru.
(4) 2017-06-22 30
Didžiausios pasaulyje siuntų pristatymo bendrovės UPS vairuotojai beveik niekada nesuka į kairę, o kiti vairuotojai galėtų iš to pasimokyti.
(0) 2017-06-21 2
Sparčiai tobulėjančios technologijos suteikia galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius.
(0) 2017-06-20 14
Vyriausybė pritarė Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo (SEAKĮ) pataisoms, kurias parengti paskatino nuolat tobulėjančios technologijos kelių transporto srityje.
(0) 2017-06-20 6
Nufilmuotas neįprastas vaizdelis – Paryžiaus greitkeliu skrieja motociklas, tačiau nematyti jo vairuotojo, skelbia „The Daily Mail“. Motociklą be vairuotojo įamžino pro šalį važiavusio automobilio keleivis.
(1) 2017-06-20 15
„Nissan“ rinkodaros specialistai „Leaf“ reklamai JAV parengė netikėtą kampaniją. Amerikiečiai su naujos kartos elektromobiliu bus supažindinami ten, kur jį išvysti turbūt tikisi mažiausiai – degalinėse.
(3) 2017-06-19 15
Be kasmet atnaujinamo protektoriaus rašto, galima pagalvoti, kad automobilio padangas kaip nors patobulinti nelabai yra kaip. Bet pažanga medžiagų, jutiklių ir gamybos technikos srityje atveria naujas galimybes. Michelin šį potencialą tyrinėja savo Vision koncepcine padanga, kuri nėra pripučiama, spausdinama 3D spausdintuvu, aprūpinta jutikliais, biologiškai yranti, ir ne tik padanga, o padanga ir ratas viename.

(9) 2017-06-19 7
Rusijos protu nesuprasi - taip sako populiarus posakis. Tačiau kai kurios keistenybės iš tos šalies stebina net ir visko mačiusius žmones. Pasirodo, turtingieji Rusijoje važinėja ne tik limuzinais, bet ir netikromis greitosiomis.
(1) 2017-06-19 -2
Vasara - pats metas keliauti. Per atostogas galima ne tik gerai pailsėti, bet ir prisirinkti naujų įspūdžių ir prisiminimų, kurie vėliau džiugins iki kitos vasaros. Nemažai keliautojų mėgsta važinėti automobiliais, nes tai kelionėms suteikia pageidaujamo lankstumo ir laisvės. Kelionės automobiliu yra kur kas malonesnės, jei į jas lydi kokybiški įrenginiai. Pateikiame šešis įdomius daiktus iš Kinijos, kurie tikrai pravers keliautojams.
(0) 2017-06-19 -8
„Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas interviu „Bloomberg“ patvirtino, kad kompanija kuria autonomines sistemas, naudojamas savaeigių automobilių gamyboje.
(0) 2017-06-19 0
„Ferdinand GT3 RS“ atrodo kaip tikras „Porsche 911“, nors iš tiesų tai yra velomobilis su sportinio automobilio važiuokle. Jo kūrėjas Hanne`as Langederis teigia, kad po auksu tviskančia išore slypi plastikiniai vamzdeliai ir lipni juosta, o varoma ši 150 kilogramų sverianti transporto priemonė yra tik kojų raumenimis.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į