Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Londone – atsispaudimus darantis dviaukštis autobusas (Video)

2012-08-09 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (165)
    Share

Čekų menininkas Deividas Černy (David Cerny) vieną iš Londono simbolių – 6 tonas sveriantį raudoną dviaukštį autobusą – pavertė atletu, darančiu atsispaudimus. Kodėl? Šitaip Olimpinių žaidynių proga čekas nusprendė atiduoti pagarbą daugelio atletų treniruotėse naudojamam fiziniam pratimui, informuoja „news.sky.com“.

Atsispaudinėjantis dviaukštis autobusas instaliuotas netoli tos vietos, kur įsikūrę Čekijos olimpiečiai. D. Černy iš vieno olando įsigijo 1957 m. pagamintą Londono autobusą ir prie jo pritvirtino dvi gremėzdiškas mechanines rankas – taipogi raudonas.

Rankas „lanksto“ elektriniai varikliai – jose apstu laidų, kabelių ir pakabos elementų. Antram gyvenimui prikeltas, sportuojantis autobusų parko mutantas turi ir vardą – „London Booster“ (angl. k. „booster“ – kas nors skatinantis; stimuliatorius; reklamuotojas; startinis variklis).

Įdomu tai, kad rankos šešiatonio autobuso korpusą elektrinės rankos gali iškelti įvairiausiais kampais. O bene didžiausia atrakcija žiūrovams – autobusas darydamas atsispaudimus stena ir riaumoja.

„Vieną pratimą daro viso pasaulio ir visų sporto šakų atstovai. Tai – atsispaudimai, - tvirtina instaliacijos autorius iš Čekijos. – Tad aš ir pamaniau, kad atsispaudimai atrodytų labai šauniai. Tiesa, yra ir kita atsispaudimų fenomeno pusė: atsispaudimai yra ne tik treniruočių pratimas – kariuomenėje ar kalėjimuose jie skiriami kaip bausmė.“


Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(0)
27(5)
23(0)
16(0)
16(0)
14(0)
11(0)
Savaitės
70(1)
70(0)
62(0)
61(0)
57(0)
Mėnesio
233(8)
111(3)
108(12)
105(0)
105(26)