Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Dėl nupiešto didžiulio penio laikinai uždaryta legendinė Niurburgringo trasa

2013-04-09 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (55)
    Share

Jeigu teko lankytis automobilizmo Meka laikomoje Niurburgringo trasoje turbūt žinote, kad trasa reguliariai uždaroma dėl savo ar automobilio galimybes pervertinančių ir į avarijas papuolančių autoturistų. Sekmadienį trasa pirmą kartą buvo uždaryta dėl penio, rašo Carthrottle.com.

Niurburgringas garsus ant dangos paliekamais „grafitti“ piešiniais, ne vienas šioje trasoje apsilankęs ištvermės lenktynių dalyvis ar žiūrovas čia paliko savo „žymę“. Visgi maždaug devynių metrų ilgio vyrišką organą simbolizuojantis piešinys, paliktas sudėtingame Briuncheno posūkių ruože buvo naujiena visiems.

Didžiausias rūpestis šiuo atveju buvo ne šio simbolio išvaizda, o didelio šviežių dažų kiekio drėgmė ant dangos. Natūralu, kad sprendimas laikinai uždaryti trasą, kol darbininkai dėjo pastangas pašalinti įžeidžiantį simbolį suerzino ne vieną ten apsilankiusį vairuotoją, juolab, kad saulėtų savaitgalių šį ankstyvą pavasarį Vokietijoje nebuvo daug.

Žinodami tai, kad dabartiniai savininkai sąskaitas už remontą pateikia tiems, kurie trasoje elgėsi negražiai, taip pat prisimindami faktą, kad jie šiuo metu susiduria su rimtomis finansinėmis problemomis, sučiuptų chuliganų dalia gali būti nepavydėtina.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(10)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
30(4)
29(1)
17(0)
13(0)
12(0)
11(0)
11(0)
10(0)
Savaitės
78(9)
68(4)
66(4)
Mėnesio
166(16)
133(2)
104(1)
84(3)