Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

"Žiguliukai" iš ateities: naujausios "Lada" dizaino koncepcijos (Foto)

2014-09-16 (9) Rekomenduoja   (15) Perskaitymai (6974)
    Share

"Žiguliukas" gali atrodyti ir taip. Trimatės erdvės iliustratorius Dmitrijus Lazarevas sukūrė keletą neįtikėtinų rusiško automobilio "Lada" koncepcijų.

Bene ekstravagantiškiausiai atrodo policijos automobilio koncepcija "Lada L-Rage". Sprendžiant iš vaizdo (o kitos informacijos dizaino autorius nepateikia), tai – levituojantis automobilis, kurio konstrukcijoje nėra ratų. Jis turėtų sklęsti pažeme – oru.

Kėbulo linijomis šis "ateivis iš ateities" primena jei ne individualios paskirties kosminę kapsulę, tai, mažų mažiausiai, moderniausio tilto konstrukciją. Kaip joje tilptų pareigūnų ekipažas – nežinia. Neaiškios ir manevringumo galimybės – levitobilis atrodo labai ilgas. Užtat aerodinaminės charakteristikomis abejoti, ko gero, neverta.

D. Lazarevo portfelyje yra ir žemiškesnių "žiguliukų". Pavyzdžiui, superautomobilių klasės prototipai "Lada Raven". Čia jau viskas arčiau mūsų laikų: yra ir ratai, ir vietos atsisėsti. Kėbulo dizainas išsiskiria nepaprastai agresyvios išvaizdos priekine dalimi ir buferiu. Į akis krenta ir masyvios aušinimo angos – ne tik priekiniame buferyje, bet ir po durelėmis bei automobilio gale.

"Lada Lax" – irgi superautomobilių klasės monolitinis futuristinis "cepelinas".

O štai pastaroji "Lada" koncepcija – labai jau "bugatiškai veironiška..."

.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(36)
Neverta skaityti!
(21)
Reitingas
(15)
Komentarai (9)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
128(41)
41(3)
39(0)
38(6)
25(1)
21(0)
19(2)
16(1)
Savaitės
70(0)
Mėnesio
132(0)
123(6)
115(14)
112(0)
104(5)