Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Erika Fuks

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Automobiliai ir traukiniai

Autorius: Erika Fuks

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Automobiliai ir traukiniai“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Erika Fuks

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(18) 2015-10-28 22
Antradienį paskelbta, kad tarptautinė pervežimų bendrovė „Uber“ pradeda veiklą Vilniuje: socialiniuose tinkluose vairuotojai jau kviečiami jungtis prie bendrovės buriamo tinklo Vilniuje.
(1) 2015-03-26 13
Sustabdytas gatvėje taksi automobilio vairuotojas neturi teisės iš keleivio paprašyti daugiau pinigų, nei jam priklauso sumokėti pagal tuo metu galiojančius tarifus ir skaitiklio parodymus. Visgi, kelerius metus galiojantis sprendimas prigijo dar ne visur.
(4) 2014-10-16 6
Vairuotojai jau pajuto, kaip pasaulinės naftos kainos paveikė degalų kainas mažmeninėje prekyboje. Per keletą savaičių jos vidutiniškai smuktelėjo tik apie 10 centų už litrą. Rinkos specialistai komentuoja, ko galima tikėtis artimiausiu metu.
(24) 2013-11-21 0
Sostinės vairuotojai pasipiktino situacija miesto keliuose: nors nematyti nei ledo, nei sniego, automobilius mėto į šalis, o ratai slysta nuo kelio. Sostinės savivaldybė pateikia situacijos išaiškinimą.
(1) 2013-08-29 0
Populiariausias 95 markės benzinas per artimiausią mėnesį gali perlipti 5 litų ribą, prognozuoja degalinių tinklas „Statoil“. Tam įtakos turi neramumai Sirijoje. Pernai šią psichologinę ribą peržengė 98 markės benzinas.
(5) 2013-03-13 0
Degalų kainos vienuose Lietuvos miestuose yra didesnės, o kituose – pavydėtinai mažos, tačiau tai nebūtinai siejama su atstumu, kiek tenka degalus gabenti iki jų pardavimo vietos.
(0) 2012-09-04 0
Šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje Lietuvoje turėtų pradėti dirbti penki automobilių tikrinimo vartai, kurie skenuos automobilių numerius ir tikrins, ar jie drausti, techniškai tvarkingi, kiek sveria, kokiu greičiu važiuoja ir kitus parametrus.