Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Rūta Levickaitė

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Automobiliai ir traukiniai

Autorius: Rūta Levickaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Automobiliai ir traukiniai“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Rūta Levickaitė

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(123) 2015-05-25 22
Specialistai laikosi nuomonės, kad kuo greičiau reikia apmokestinti automobilius ir pateikia savo skaičiavimus, kokį modelį reikėtų taikyti.
(1) 2015-01-06 12
Jei vairuojate automobilį ir manote, kad žiemą didžiausias jūsų priešas - šaltis ir daug sniego, kurį retam patinka gremžti nuo savo transporto priemonės, yra ir dar vienas priešas, apie kurį, ko gero, nepagalvojate arba net nežinote.
(0) 2014-10-06 38
Lietuvos gatvėmis rieda automobilis, kuris iš pirmo žvilgsnio nė kiek neišsiskiria iš pilkos gatvių transporto masės – nei labai naujas, nei labai madingas. Vis dėlto, jis turi vieną ypatybę, kuri gerokai kilsteli jo vertę. Šis automobilis varomas aliejumi ir, kaip sako jo savininkas Saulius, yra ne tik ekologiškas, bet ir ekonomiškas. Negana to, Saulius kiekvienam norinčiam siūlo jo automobilį išsinuomoti. Tačiau nors aliejus yra pigesnė benzino ar dyzelio alternatyva, jo gauti darosi vis sunkiau, todėl vyras pusiau rimtai, pusiau juokais sako, kad visus norinčius persidaryti automobilį į varomą aliejumi, stengtųsi atkalbėti.
(1) 2014-09-25 7
Mainai daiktais, ypač drabužiais, Lietuvoje jau tapo gana įprastu dalyku, o štai patikėti kažkam savo nuosavą automobilį ryžtųsi retas. Tačiau, jeigu turite automobilį, kuris dažniau stovi kieme nei yra naudojamas, kodėl jo „neįdarbinus“? Vienas iš daiktų nuomos platformos dalinuosi.lt įkūrėjų ir vadovų Paulius Valatkevičius teigė pastebintis, kad lietuviai nėra itin prieraišūs daiktams, o automobilių nuomos pasiūlymai jų sistemoje sudaro iki 40 proc. visų nuomojamų daiktų. Kas skatina lietuvius dalintis brangiu asmeniniu turtu?
(6) 2014-06-25 19
Šias detales superkančių įmonių atstovai minėjo, kad jos išmontavimas iš seno automobilio gali kainuoti apie 300-400 Lt. Pavieniam žmogui tie keli šimtai litų gali ir nėra daug, tačiau tiems, kurie verčiasi jų supirkimu, gali išeiti tikrai neblogas verslas.
(5) 2014-06-07 32
Vandeniliu varomi automobiliai į komercinę gamybą gali būti paleisti ne anksčiau nei 2020-2025 metais, nes kol kas nėra išbaigta jų technologija ir nėra atsakyta į klausimą, kiek žalias ir aplinkai nekenksmingas yra šis transportas. Tokias mintis išsakė Žaliojoje savaitėje Briuselyje viešėjęs automobilių koncerno „Audi“ atstovas Reinhardas Ottenas.