Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Kristijonas Baukys

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Automobiliai ir traukiniai

Autorius: Kristijonas Baukys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Automobiliai ir traukiniai“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Kristijonas Baukys

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2017-05-26 17
Eismo saugumo specialistai vis atranda sričių, kurios reikalauja tobulinimo. Dabar žvilgsnis nukreiptas į vilkikų priekabas, po kuriomis vis įsigudrina palįsti lengvieji automobiliai.
(8) 2016-12-22 52
Nepaisant to, kad absoliuti dauguma automobilių gamintojų pastaruoju metu stato ant elektromobilių ir hibridinių modelių kortos, yra manančiųjų, kad tikroji degalų ateitis – vandenilio technologijose.
(51) 2016-09-26 38
Dar kone prieš dešimtmetį, kai ėmė plisti elektromobilių idėja, vidaus degimo technologijų priešai pradėjo trimituoti apie artėjančią tokių variklių mirtį. Nuo to laiko tvirtinimai, esą ateityje neliks benzinu ir dyzeliniu kuru „mintančio“ transporto, pasigirsta su stebinančiu reguliarumu.
(5) 2016-09-14 8
Besivystant bepilotėms technologijoms, nevengiama užsiminti, kad automobiliai tampa intelektualūs. Tačiau verta nepamiršti, kad intelektas ir emocinis intelektas yra skirtingi dalykai…
(2) 2016-06-17 6
Buvo įprasta, kad tarptautinė 62 žurnalistų iš 32 šalių komisija, kasmet renkanti geriausią pasaulio metų variklį (International Engine of the Year), vadovaujasi savotišku „masinės gamybos“ kriterijumi ir tokį titulą dažniausiai teikia motorams, montuojamiems populiariuose, prieinamesniuose modeliuose.
(3) 2016-04-11 11
JAV veikiantis Eismo saugumo draudimo institutas (Insurance Institute for Highway Safety, IIHS) pirmą kartą surengė specialius testus, skirtus automobilių žibintų kokybei nustatyti. Rezultatai gana įdomūs - didelių specialistų priekaištų nesulaukė tik vieno modelio šviesos.
(3) 2015-10-09 20
Kelerius metus Indijos koncernas „Tata Motors“ visam pasauliui kalė į galvą, kad būtent jis gamina pigiausią automobilį planetoje – „Nano“. Tačiau dabar, atrodo, šį titulą „Nano“ turės atiduoti. Įdomu tai, kad naujasis „pigumo karalius“ – irgi indų gamybos.
(9) 2013-09-03 0
Vairuotojai, nusipirkę naujas mašinas, jomis naudojasi ilgiau. Tokia tendencija, pastebima Jungtinėse Valstijose, anksčiau vyravo ir Europoje, tačiau dabar Senajame žemyne įpročiai keičiasi.