Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Tomas Digaitis

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Automobiliai ir traukiniai

Autorius: Tomas Digaitis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Automobiliai ir traukiniai“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Tomas Digaitis

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2010-08-31 6
Kompanija „Ekomobility“ į Lietuvą atvežė pirmuosius elektra varomus motorolerius. Neskaitant kelių bandymų Lietuvoje parduoti kiniškus, traškančius, braškančius ir vos kelis kilometrus galinčius nuvažiuoti motorolerius, „Ekomobility“ yra pirma elektra varomų transporto priemonių importuotoja Lietuvoje.
(6) 2010-08-01 0
Penktadienį kompanija „Nissan“ paskelbė atverčianti revoliucinio elektromobilio „Nissan Leaf“ užsakymų knygas Portugalijoje ir Airijoje. Didžioji Britanija prie šių šalių prisidės rugsėjo 1-ąją.
(23) 2010-07-08 0
Ilgai laukti dviejų cilindrų „Fiat“ varikliai jau įsitaisė „Fiat 500“ automobiliuose. „TwinAir“ pavadinti varikliai sukurti specialiame „Fiat“ variklių gamybos centre FPT (Fiat Powertrain Technologies).
(4) 2010-06-23 0
Jau matėme kokį dėmesį „Nissan–Renault“ vadovas Carlosas Ghosnas rodo elektra varomiems automobiliams. „Nissan“ jau pristatė didelio susidomėjimo sulaukusį elektromobilį „Leaf“, o tolimesnis elektra varomų automobilių įsiliejimas į „Nissan“ modelių gamą yra neišvengiamas.
(9) 2010-06-23 0
Praeitais metais „Mercedes-Benz“ pristatydami superautomobilį SLS užsiminė, kad planuoja pagaminti ir vien elektra varomą automobilio versiją. Ir štai dabar gamintojas atskleidė „SLS E–Cell“ prototipą.
(5) 2010-06-03 0
„Niekas nežus ir nebus sunkiai sužeistas naujame Volvo automobilyje 2020 metais“. Štai tokį sakinį pasakė vienas „Volvo“ vadovų Stevenas Armstrongas per naujojo „Volvo S60“ pristatymą.