Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Renaldas Gabartas

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Automobiliai ir traukiniai

Autorius: Renaldas Gabartas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Automobiliai ir traukiniai“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Renaldas Gabartas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2017-12-29 10
Nuo Naujųjų metų Lietuvoje bus galima registruoti automobilius su vairu dešinėje (iš Anglijos ir kitų šalių). Tačiau tai nebus paprasta - pirmiausiai tokie automobiliai turės pereiti techninę apžiūrą, o kad čia gautų teigiamą įvertinimą, turės turėti specialią įrangą.
(5) 2016-01-28 22
Kad ir kiek būtų prašoma už dyzeliną, ilgapirščiai niekada nepritrūks pagundų vogčiomis ištuštinti svetimą baką ir nemokėti nė cento. Taip yra todėl, kad įprastiniai vilkiko degalų bakų užraktai ne kažką sudėtingesni už daržinės durų sklasčius.
(5) 2015-12-30 56
Sociologinės apklausos, narstančios, pagal kokius kriterijus žmonės renkasi žieminius automobilio langų ploviklius, liudija, kad vairuotojo sprendimas priklauso nuo trijų dalykų: deklaruojamos užšalimo temperatūros, kainos ir kokybės.
(12) 2015-11-15 -4
Žmogus, garsiai prakalbęs apie ambicijas turėti nuosavą mokesčių inspekciją, nuosavą muitinę, nuosavą policiją ar nuosavą teismą, geriausiu atveju būtų išvadintas keistuoliu. Tačiau iš politikų tribūnų skelbiami raginimai įteisinti nuosavas techninių apžiūrų (TA) stotis laikomi sveikintina kova su „monopolistais“, „verslo aplinkos gerinimu“ ir „konkurencingumo didinimu“.
(23) 2015-01-07 26
Jei sėdint prie paprastiems mirtingiesiems skirto lengvojo automobilio vairo bent kartą teko lenkti keleto sunkvežimių koloną dviejų eismo juostų kelyje, galėčiau lažintis, kad šį manevrą baigėte išpiltas šalto prakaito ir pasiuntęs tuziną prakeiksmų vilkikų vairuotojams.
(7) 2014-12-10 25
Sakoma, kad dėl šventos ramybės geriau nematyti, kaip gaminama virta dešra ir kaip „daroma“ politika. Lengvųjų automobilių servisų meistrai šį kalambūrą papildo pasiūlymu vengti žiūrėti, kaip atrodo jų mašinos uždaros ertmės – slenksčiai, lonžeronai, važiuoklės balkiai, durelių vidinės siūlės ir pan. Specialiu prietaisu – technoskopu – čia padarytos nuotraukos jautresnių nervų žmonėms paprastai sukelia šoką. Tačiau sunkvežimių pardavėjai kone vienbalsiais tikina, kad korozijos problema jiems neaktuali. Cargonews.lt į šiuos procesus pažvelgė atidžiau.
(0) 2014-11-26 25
Keletą pastarųjų metų nei viena automobilių paroda neapsieidavo be inžinierių įžvalgų elektromobilių tema. Vienos kompanijos pristatinėdavo futuristinius eskizus, kitos – hibdridines įprastų ratuočių versijas. Tačiau visus šio žanro šou lydėjo nesunkiai juntama abejonė, ar iš tiesų būtent šia linkme evoliucionuos transporto pasaulis. Tiksliau pojūtis, kad kažkas panašaus jau yra išgyventa anksčiau. Kaip sako prancūzai – déjà vu. Ar tikrai taip?
(0) 2014-09-18 11
Kiekvienas eismo įvykis yra stresas tiek jį sukėlusiam, tiek nekaltam vairuotojui. Draudimo ekspertai teigia, kad vairuotojai po avarijų, pildydami deklaracijas, kartais privelia klaidų, o kartais ir be reikalo prisiima kaltę.
(1) 2014-09-04 7
Transporto priemones, kurios įsibėgėdamos iki 100 km/h neužtrunka ilgiau 5 sekundžių, be didesnių išlygų priimamos į vadinamąjį „superautomobilių“ klubą. Su „Volvo Trucks“ bendradarbiaujantis nutrūktgalvis Boije Ovebrinkas sukonstravo monstrą, sugebantį simbolinę greičio ribą įveikti viso labo per 4 sekundes. Susipažinkite su „Mean Green“.
(0) 2014-07-18 0
Net turintys galiojantį techninės apžiūros taloną, tolimų reisų vairuotojai svetimose šalyse gali atsidurti transporto inspektorių taikiklyje ir sulaukti nedviprasmiško kvietimo iš pradžių pasitikrinti vilkiko „sveikatą“ vietiniame TA centre, o po to pašalinti visus gedimus artimiausiame servise. Toks malonumas kainuoja bent 4-5 kartus brangiau nei Lietuvoje.
(1) 2011-02-08 0
Prieš dvejus su trupučiu metų oficialiai startavusi kompiuterizuota transporto priemonių nauja Techninės apžiūros informacinė sistema (TAIS) pasipildė keletu naujų galimybių. Vienos jų padės vairuotojams išvengti rūpesčių dėl išsiblaškymo ar užmaršumo. Kitos – apkartins gyvenimą sąmoningai automobilio „sveikata“ nesirūpinantiems veikėjams.
(14) 2010-10-06 1
Didieji XX amžiaus pradžios optimistai pranašavo, kad šimtmečio pabaigoje kiekviena šeima turės po nuosavą transporto priemonę – arklį... Šiandien panašiai kalbama apie elektromobilius.