Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-04-17 2
Vokietijos „premium“ segmento gamintoja „Audi“ rodo tvirtą ryžtą eiti elektra varomų automobiliu keliu. Trečiadienio vakarą bendrovė pasaulinėje premjeroje pristatė du visiškai naujus elektrinius visureigius: „Q4 e-tron“ ir „Q4 Sportback e-tron“. Priklausomai nuo pasirinkimo, elektromobiliai gali įveikti iki 520 km atstumą viena įkrova, o elektros variklių galia siekia iki 220 kW.
(1) 2021-04-16 23
Elektromobiliai stebina ne tik savo efektyvumu, bet ir akceleracija. Net ir visai nedideli elektriniai varikliai gali būti labai galingi. Štai „Yamaha“ teigia, kad sukūrė didžiausią galios tankį siūlančią sistemą rinkoje.
(0) 2021-04-16 5
Nuo gegužės 1 dienos Lietuvoje keičiasi automobilių registravimo tvarka. Nuo šiol kiekviena Lietuvos gyventojams priklausanti transporto priemonė privalės turėti unikalų savininko deklaravimo kodą (SDK). Be šio kodo nebus galima įregistruoti transporto priemonės. Šios reformos iniciatoriai sako, kad pokyčiai apsaugos automobilių pirkėjus nuo nesąžiningų pardavėjų, be to, taps itin sudėtinga šiame sektoriuje slėpti mokesčius.
(0) 2021-04-15 6
Senieji automobilių gamintojai, atrodo, vėluoja į elektromobilių vakarėlį. „Volkswagen“ grupė jau seniai turėjo pajėgumus gaminti elektromobilius, tačiau dabar šioje srityje turi žymiai mažiau patirties už jauną „Tesla“. Tuo tarpu „Ferrari“ dar neturi elektrinio superautomobilio, kokius tuoj siūlys visa eilė skirtingų markių. Bet elektrinis „Ferrari“ artėja.
(0) 2021-04-15 22
Elektromobilių pardavimai sparčiai auga, tačiau jie vis tiek yra toli nuo to lygio, kokį norėtų matyti aplinkosaugos entuziastai, elektromobilių gamintojai ir politikai. Manoma, kad žmonės bijo rinktis elektromobilius dėl technologinių jų trūkumų - ilgo įkrovimo laiko, prastos infrastruktūros, trumpo tarp įkrovimų nuvažiuojamo atstumo. Tačiau naujas tyrimas rodo, kad didžiausia priežastis nevairuoti elektromobilio nėra technologinė.
(0) 2021-04-15 0
Remiantis Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, apie 40 proc. eismo įvykių, kuriuose žūsta ar yra sužeisti žmonės, kyla dėl nesaugaus greičio. Greičio viršijimas – dažniausia tragiškai pasibaigiančių avarijų priežastis, todėl greičio mėgėjus bandoma sutramdyti įvairiais būdais. Vienas jų – greičio matuokliai. Būtent jie įvardijami kaip efektyvi priemonė, skatinanti vairuotojus neviršyti leistino greičio.
(28) 2021-04-14 18
Hibridiniai automobiliai yra neblogas pereinamasis laiptelis nuo vidaus degimo variklių prie elektromobilių. Važiuojant trumpesnius atstumus galima ir visai neužvesti vidaus degimo variklio, bet jis vis tiek yra po kapotu tam laikui, kai jo reikia. Visgi, Europos Sąjunga svarstys galimybės spartinti hibridinių automobilių atsisakymą.
(0) 2021-04-13 0
Vairavimas apsvaigus yra labai pavojingas. Ir jūs tai žinote - tikrai nevairuojate išgėrę. Apie alkoholio ir vairavimo nesuderinamumą kalbama labai daug, tačiau juk kanapės irgi yra populiarūs svaigalai. Kada galima vairuoti po kanapių vartojino?
(0) 2021-04-13 8
Automobilių gamintojai dabar yra pakankamai sudėtingoje situacijoje. Stringanti gamyba kuria didelius nuostolius ir gali būti, kad šiemet padėtis taip ir nepasitaisys. Bet vilties yra - „Intel“ svarsto padėti automobilių gamintojams.
(0) 2021-04-12 29
Šis neįtikėtinas projektas pelnė Gineso rekordą už ilgiausią melodiją, kurią grojo traukinio modeliukas.
(0) 2021-04-12 7
„Tesla Model 3“ yra vienas iš geriausių elektromobilių rinkoje - tikriausiai mažai kas su tuo ginčytųsi. „Standard Range Plus“ versija tarp įkrovimų leidžia nuvažiuoti apie 423 km, tačiau turintys gilesnes kišenes gali rinktis ir daugiau nei 500 km įveikiančias versijas. O kanadiečiai gali rinktis ir 151 km „Model 3“. Tik kodėl?
(0) 2021-04-12 -1
„Ducati“, italų motociklų gamintojas, priklausantis „Lamborghini“, kuris priklauso „Audi“, kuris priklauso „Volkswagen“, dar prieš porą metų žadėjo susikoncentruoti į elektrinių motociklų gamybą. Dabar, panašu, ta mintis paliekama paraštėje.
(0) 2021-04-12 -2
Elektromobiliai neturi vidaus degimo variklio, tačiau savo forma nedaug skiriasi nuo senamadiškų automobilių. Taigi, priekyje dažnai yra šiek tiek erdvės, kurią galima panaudoti bagažui. Tai kodėl tada „Volkswagen ID.4“ neturi priekinės bagažinės?
(14) 2021-04-09 13
Norvegija yra viena iš didžiausių elektromobilių mėgėjų pasaulyje. Tai nėra naujiena - nepaisant to, kad Norvegija nėra labai didelė, tai yra viena iš daugiausiai „Tesla“ elektromobilių nuperkanti šalis. Tačiau stebina tai, kaip sparčiai ir toliau krenta benzininių ir dyzelinių automobilių pardavimai.
(0) 2021-04-09 5
„Chevrolet Silverado“ gaminamas nuo 1998 metų. Tai - dideli ir galingi pikapai įvairiems darbams ir pramogoms. „General Motors“ rinkai pasiūlys elektrinį „Hummer“, todėl jau kurį laiką buvo spėliojama, kad turėtume išvysti ir elektrinį „Silverado“. Dabar GM patvirtino, kad šie planai jau verčiami realybe.