Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2008-01-01 iki 2008-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2008-01-11 0
„Mažeikių naftai“ nuo šių metų nutraukus A92 markės benzino prekybą Lietuvoje, degalinėse šio benzino, prognozuojama, neliks per pora mėnesių. Vairuotojai skaičiuoja, kad kitos markės benzinas jiems gali atsieiti brangiau, be to, neaišku, ar jis tiks jų mašinoms, praneša LTV naujienų tarnyba.
(2) 2008-01-11 0
„Inchcape Motors Finland“, importuojanti „Mazda“, „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilius į Baltijos šalis, nuo šių metų Lietuvoje pradėjo bendradarbiauti su nauju „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilių atstovu. Išskirtiniais automobiliais nuo šių metų prekiauja „Vilniaus Vista“, turinti vieną didžiausių automobilių pardavimo ir priežiūros centrų šalyje.
(17) 2008-01-10 0
Kompanija „Tata Motors“ didžiausioje Indijos automobilių parodoje pristatė pigiausią pasaulyje automobilį - remdamiesi BBC informaciją rašo LRT svetainė. Ši transporto priemonė, pavadinta „Tata Nano“ bus parduodama už 100 tūkst. rupijų (5875 Lt) ir orientuota į besivystančių šalių gyventojus.
(5) 2008-01-08 0
Norite liukso klasės automobilio, bet neįperkate? Amerikiečių kompanija Factory Five pasiūlė alternatyvą – nusipirkti liuks klasės automobilį dalimis ir jį savarankiškai susirinkti. Savotiškas konstruktorius, kurio kaina savaime suprantama mažesnė už jau gamykloje surinktą modelį. Kol kas tokiam pavidale sukurtas stilingas koncepcinis modelis GTM, o ar jis pasieks plačiąją rinką, dar nėra aišku.