Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2008-01-01 iki 2008-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2008-05-17 13
Nusibodo "palikinėti" didelius pinigus kuro kolonėlėse? Kompanija "E-Fuel Corporation" siūlo sprendimą - nuosavą etanolio "virimo" įrangą, galinčia per savaitę pagaminti 130 litrų šio kuro. Jei automobilio kuro sistema pritaikyta etanoliui, jį bus galima be papildomo apdorojimo tiesiogiai pilti į kuro baką.
(41) 2008-06-20 8
Kompanijos "Royal Caribbean" naujasis laivas "Oasis of the seas" žada būti išties didelis - net 43% didesnis nei dabartinis didžiausias pasaulyje kruizinis laivas "Queen Mary II". Jo ilgis bus apie 350 metrų, svoris - 220000 tonų. Juo vienu metu galės keliauti 5400 žmonių. Vietos perteklius akivaizdus - kompanija jo viduryje planuoja įrengti netgi futbolo aikštės dydžio "Centrinį parką", nuosavą gigantišką amfiteatrą ir septynis skirtingus gyvenamuosius kvartalus.
(16) 2008-02-22 7
Jau senokai, gal prieš gerą pusmetį mes skaitytojus supažindinome su automobiliu, kuris vietoj degalų naudoja orą ir neišskiria kenksmingų medžiagų. Tuomet tai tebuvo koncepcinis – eksperimentinis modelis. Kurį laiką viskas buvo nurimę ir dabar vėl iš naujo atgimsta kalbos apie tokius automobilius. Tik šįkart ne apie pačią unikalią idėją, bet apie serijinės gamybos pradžią. Pristatome nedidelę populiaroje žiniasklaidoje pasirodžiusių žinių (ir gandų) santrauk...
(137) 2008-03-02 7
GEET (Global Environmental Energy Technology) – technologija, galinti padidinti įprastinio kuro (turima galvoje tradicinius naftos produktus) naudingumo koeficientą tiek, kad tuo pačiu kiekiu kuro būtų galima nuvažiuoti nuo 20% iki 800% didesnį atstumą. Negana to – 80% kuro galima pakeisti paprasčiausiu vandeniu. Kas tai – ateities fantazijos, technologijos revoliucija ar eilinis akių dūmimas? Tikro atsakymo mes nepateiksime, bet su žinoma informacija supažindinsime.
(24) 2008-02-09 5
Kasdien galima rasti naujos informacijos apie kokybiškai naujas transporto priemones ar transporto sistemas, tačiau straipsnių komentatoriai skeptiškai žiūri apie naujovių diegimą Lietuvoje. Norėdamas paneigti šią nuomonę norėčiau pristatyti inovatyvius projektus ir jų taikymą Lietuvoje.
(22) 2008-08-26 5
Kai įvairiausi pasaulio miestai nedrausmingiems vairuotojams pažaboti pasitelkia vaizdo kameras bei radarus, Shanxi provincijos (Kinija) pareigūnai imasi daug drastiškesnių priemonių. Šiuo tikslu Jing Zhuang automagistralėje pastatyta maždaug 30 metrų ilgio ir 0,6m aukščio betoninė kelio užkarda, kurios viduryje paliktas vingiuojantis tarpas automobiliui pravažiuoti.
(19) 2008-11-26 5
Iškritęs pirmasis sniegas ne vienam vairuotojui jau padarė žalos, o žiema dar tik prasideda. Kaip turėtų keistis mūsų vairavimo įpročiai šaltuoju metų laiku? Kaip stabdyti automobilį slidžiame kelyje, o kada jokiu būdu nespausti stabdžių pedalo?
(12) 2008-10-03 5
Didėjant susidomėjimui dėl alternatyvių energijos šaltinių bei palaipsniui pereinant link visiškai elektra varomų mašinų, mokslininkai netikėtai susidomėjo dar 1920 metais padarytu išradimu - laisvo stūmoklio varikliu (angl. free-piston engine). Jį pigu pagaminti, be to, jo efektyvumas yra apytiksliai dvigubai didesnis nei dabartinių benzininių variklių.
(54) 2008-11-28 5
Izraelio mokslininkai sukūrė technologiją, galinčią paversti „žalia“ elektra milijonus megavatų kasdien iššvaistomos mechaninės energijos. Jeigu ji būtų įdiegta Lietuvoje, Vilniaus – Kauno automagistralė taptų kelis šimtus megavatvalandžių per parą „iš nieko“ gaminančia elektros jėgaine.
(8) 2008-08-21 3
Galimybė pasiekti savo ofisą 24 valandas per parą gali būti tiek pranašumas, tiek nelaimė. Iš vienos pusės, turint tokią įrangą, verslas suksis tokiu ritmu, kokio reikalauja situacija. Iš kitos - gali kilti įspūdis, jog amžiams įstrigote darbe. Bet kuriuo atveju kompanija "Wolkswagen" pristatė dizainerio Alexander Zhukovsky koncepciją T6. Tai automobilis, kuriame yra visos ofisui būtinos technologijos ir pakankamas kiekis erdvės, kad dirbti būtų galima net įstrigus bevi...
(7) 2008-10-20 3
Prancūzijos automobilių gamintojas „Peugeot“ Paryžiaus automobilių parodoje atskleidė įspūdingą koncepcinį naujo hibridinio motorolerio modelį. „Hymotion 3“ – triratis hibridinis motoroleris, kuris jungia motorolerio ir automobilio sąvybes – vairuotojas virš galvos turi stogą, gali pasiekti 122 km/h greitį, o 100 kilometrų suvartoja du litrus dyzelino.
(4) 2008-10-26 3
Juodkalnijoje, išsukus iš pagrindinio kelio, tyko pavojai, dėl kurių miegą pamiršti bent savaitei.
(109) 2008-06-15 2
Automobilio maitinimas vandeniu jau kurį laiką laikomas automobilių gamintojų Šventuoju Graliu. Tačiau jei gandai pasitvirtins, Japonijos kompanija "Genepax" gali būti pirmoji, kuriai tai išties pavyko. Jos pagamintas prototipas varomas vien tik vandeniu ir oru.
(21) 2008-06-13 2
Jungtinėse Valstijose ruošiamasi užpatentuoti „besparnį elektromagnetinį orlaivį“, išoriškai labai panašų į fantastiniuose filmuose matytas „skraidančiąsias lėkštes“.
(0) 2008-03-13 2
2008 m. kovo mėn. prasidėjusioje automobilių parodoje Ženevoje (Šveicarija) „Ford“ pristatė sparčiai populiarėjančios SUV visureigių klasės modelį – naująjį „Ford Kuga“. Taip pat pradėta ir naujojo modelio serijinė gamyba Vokietijos Saarlouis mieste. Tai pirmasis „Ford“ modelis, pateksiantis į itin konkurencingą Europos SUV segmento automobilių rinką.