Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Tikra egzotika: Anglijos traukiniai žada diegti technologiją, kuri iki šiol tebuvo fantastinių filmų fantazija

2017-02-10 (0) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (110)
    Share

Pagal Jungtinės Karalystės (JK) transporto sektoriaus ekspertų planus, bandydamos įveikti augančią transporto paklausą, traukinių kompanijos bilietams pirkti ateityje gali naudoti pirštų antspaudų ar akies rainelės nuskaitymo technologiją.

Traukinių operatoriams atstovaujanti „Rail Delivery Group“ (toliau – RDG) teigė, kad naudojant biometrinių duomenų nuskaitymo technologiją, bilietų kaina asmeniui būtų pritaikyta automatiškai. Kol kas daugiau apie šį planą neatskleidžiama.

RDG tikino, kad ši technologija būtų pradėta taikyti po dabar išbandomos schemos, kuri traukinių stočių vartus atidaro pajutus prisiartinusio keleivio išmaniojo telefono „Bluetooth“ belaidžio ryšio signalą. Ši technologija ateinančiais mėnesiais bus išbandoma traukinių kompanijos „Chiltern Railways“ maršrute tarp Londono „Marylebone“ ir Oksfordo „Parkway“ stočių.

JK traukinių sistemai gerinti yra parengta daugiau nei 200 tyrimų, dizaino ir technologijų projektų, kurie padės kompanijoms aptarnauti daugiau klientų ir pagerinti teikiamas paslaugas.

Paskelbdamas RDG veiksnumo planą (angl. Capability Delivery Plan), kompanijos vyriausiasis vadovas Paulas Plummeris teigė: „Mes turime planą, kaip galėtume pagerinti keliones keleiviams, sukurdami jiems paprastesnę geležinkelio sistemą pasitelkiant skaitmenines technologijas.“

Plane taip pat nurodyta, kaip naujas traukinio vagono dizainas padėtų kompanijoms aptarnauti daugiau keleivių. Pavyzdžiui, sėdynes pakreipus taip, kad keleiviai sėdėtų labiau išsitiesę, į vagoną tilptų 30 proc. daugiau žmonių ir būtų daugiau vietos stovintiems keleiviams.

RDG taip pat teigė, kad dėl naujos skaitmeninės geležinkelio eismo signalų technologijos traukiniai galės važiuoti sparčiau vienas po kito, taip turėtų sumažėti traukinių vėlavimai. Lapkričio mėnesį, JK Finansų ministerija (angl. Treasury) šiai sistemai išbandyti paskyrė 450 milijonų svarų.

Praėjusią savaitę RDG taip pat paskelbė apie naują bandomąją schemą, kuri turėtų leisti Britanijos keleiviams nusipirkti pigesnius traukinių bilietus ir sutaupyti šimtus svarų.

2015-2016 metais Britanijos traukiniais įvyko apie 1,69 milijardo kelionių, lyginant su 735 milijonais kelionių, įvykusių 1994-1995 metais.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(4)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
26(1)
24(0)
21(2)
16(3)
16(0)
15(0)
14(0)
13(0)
10(3)
10(0)
Savaitės
95(2)
79(9)
70(4)
69(4)
Mėnesio
168(16)
135(2)
106(1)
85(3)