Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Apsvaigusi vairavusi paauglė transliacijos nenutraukė ir prie sesers lavono: „Ilsėkis ramybėje, mažyte“ (Video gali šokiruoti)

2017-07-26 (0) Rekomenduoja   (-25) Perskaitymai (275)
    Share

Jungtinėse Valstijose suimta aštuoniolikmetė Obudlia Sanchez, kuri telefonu įrašinėjo ir tiesiogiai per „Instagram“ transliavo, kaip neatsakingai vairuoja automobilį, patenka į avariją ir pražudo savo 14 metų seserį Jacqueline, pranešė BBC. Transliaciją ji tęsė ir prie sesers lavono.

Iš pradžių transliacijoje buvo matyti kaip O.Sanchez dainuoja vairuodama greitai lekiantį automobilį užmiestyje, nekreipdama dėmesio į kelią, o po avarijos tiesiogiai transliuoja vaizdą su žuvusios sesers kūnu. Įraše taip pat matyti, kad per avariją buvo žiauriai suknežinta keturiolikmetės galva – mergaitė žuvo iš karto. Įtariama, kad O.Sanchez automobilį vairavo paveikta alkoholio arba narkotikų.

„Jacquelin, prašau, atsibusk“, – girdimas vaizdo įrašo autorės balsas, kai ji čiupinėja kruviną sesers veidą. Aš ... (keiksmažodis) ką tik nužudžiau savo seserį. Žinau, kad visam gyvenimui sėsiu į kalėjimą“, – sako vairuotoja, reguliuodama kameros kampą, kad į kadrą patektų kartu su savo sesers lavonu.

Avarijos tyrėjai tvirtina, kad per eismo įvykį keturiolikmetė išskrido pro galinį automobilio langą. Nukentėjo ir dar viena automobilio keleivė – jai buvo sužeista koja. Nė viena iš keleivių nebuvo prisisegusios saugos diržais.

Po avarijos filmuoti vaizdai

„Ką tik nužudžiau seserį, bet man tai nerūpi. Mažiausiai norėjau, kad tai nutiktų, bet tai nutiko“, – tiesioginiame eteryje stebėtinai šaltakraujiškai kalbėjo O.Sanchez.

O.Sanchez avariją transliavo per „Instagram“, bet netrukus jos draugų draugai kopiją paviešino ir „Facebook“ tinkle. Žuvusioji netrukus būtų šventusi penkioliktąjį gimtadienį.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(8)
Neverta skaityti!
(33)
Reitingas
(-25)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
22(0)
17(4)
16(7)
13(0)
11(3)
11(1)
Savaitės
115(0)
114(0)
104(32)
Mėnesio
179(16)
136(21)
129(2)
94(0)
91(0)