Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Tiems, kam vakarietiški automobiliai yra per geri - rusai užpatentavo neįprasto limuzino dizainą

2018-03-05 (5) Rekomenduoja   (-5) Perskaitymai (1072)
    Share

Pinigų neskaičiuojantys arabų šeichai renkasi tokius visureigius, kaip trijų ašių „Mercedes-Benz G63 AMG“ arba blogiausiu atveju – „Bentley Bentayga“. Tačiau ką daryti tiems, kurių disponuojamas biudžetas yra mažesnis, bet vis tiek labai norisi išsiskirti? Panašu, kad artimiausiu metu įdomų variantą pasiūlys Uljanovsko automobilių gamykla.

Rusijos patentų biuro bazėje neseniai buvo užfiksuotas įrašas apie neįprastos konstrukcijos visureigį. Greitai paaiškėjo, kad UAZ inžinieriai jau kurį laiką dirba ties limuzinu, kuris būtų konstruojamas ant dabartinės kartos „Patriot“ visureigio bazės.

Dėl visa ko netgi buvo užregistruotas patentas tokiai neįprastai transporto priemonei, o tai reiškia, kad bent jau ribota serija tokie ilgos bazės modeliai bus surenkami.

Įdomu tai, kad dokumentai pirmą kartą buvo pateikti dar 2009 metais, tačiau dėl nesumokėtų patento priežiūros mokesčių jis buvo netekęs galiojimo. Sukonstruoti limuziną rėminės konstrukcijos visureigio pagrindu yra labai paprasta: ties viduriniuoju statramsčiu kėbulas buvo padalintas į dvi dalis, sumontuotas papildomas stiklas, o salone sumontuota dar viena atgal pasukta sėdynių eilė.

Automobilyje palikta kiek įmanoma daugiau standartinių detalių. Pavyzdžiui, galinės durys yra tokios pat kaip ir serijinės gamybos „UAZ Patriot“. Rusiškuose interneto tinklapiuose sklando informacija apie gatvėse užfiksuotą ilgos bazės „UAZ Patriot“ visureigį.

Kartą jis buvo pastebėtas vestuvėse, kuriose grojo Uljanovsko gamyklos darbuotojas. Tolimesnis minėto automobilio likimas nėra žinomas.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(3)
Neverta skaityti!
(8)
Reitingas
(-5)
Komentarai (5)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
67(5)
42(0)
23(1)
13(7)
13(0)
Savaitės
107(14)
76(0)
71(6)
63(1)
Mėnesio
156(0)
133(27)
125(0)
111(5)
110(0)