Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Jokių sportinių superautomobilių: nustebsite sužinoję, ką vairuoja pasaulinio garso žvaigždės Richardas Hammondas, Jamie Oliveris ir Jensonas Buttonas

2018-05-27 (0) Rekomenduoja   (-17) Perskaitymai (2871)
    Share

Galingi lenktyniniai automobiliai ir prabangūs visureigiai dažnai tampa neatsiejamu žvaigždžių atributu, praktiškumą paliekant antrame plane.

Visgi dalis įžymybių, tarp kurių yra ir daugybė automobilių sporto atstovų, renkasi ne šešiaženkles sumas kainuojančius automobilius, o išskirtiniu stiliumi pasižyminčius autobusiukus.

Richardas Hammondas

Buvęs laidos „Top Gear“, o dabar „The Grand Tour“ vedėjas R. Hammondas turi galimybę beveik kasdien išbandyti prabangiausiaus ir galingiausis automobilius. Nepaisant to, kasdienai jis renkasi rožinės spalvos „Vokswagen Danbury“ kemperį.

Žinomo automobilių eksperto teigimu, tokį sprendimą lėmė tai, jog autobusiukas gali ne tik puikiai tarnauti vežant vaikus į mokyklą, bet ir tapti namais visai savaitei.

Jamie Oliveris

Vienas žymiausių kulinarų pasaulyje J. Oliveris „Volkswagen Kombi“ autobusiuką pasirinko dėl galimybės keliauti ir ruošti maistą bet kurioje pasaulio vietoje.

Vairuodamas „Volkswagen“ kemperį, J. Oliveris leidosi į įsimintiną maisto gaminimo kelionę po Italijos regionus.

Jensonas Buttonas

Profesionaliam lenktynininkui J. Buttonui galingiausi lenktyniniai automobiliai – kasdienybė ir darbas. Visgi buvęs „Formulės-1" pilotas, o šiuo metu - Pasaulio ištvermės lenktynių čempionato (WEC) lenktynininkas žinomas dėl savo meilės ne prabangiems sportiniams automobiliams, o „Volkswagen Kombi” autobusiukams.

J. Buttonas jų turi net du – 1956 m. ir 1966 m. modelius. Jis tvirtina, jog nepaisant garaže stovinčio sportinio geltono „McLaren“, stilingiausiu automobiliu vyras laiko savąjį „Volkswagen Station Wagon T2”, su kuriuo labiausiai ir mėgsta keliauti.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(22)
Neverta skaityti!
(39)
Reitingas
(-17)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
107(36)
33(3)
32(6)
27(5)
24(1)
20(0)
15(2)
14(2)
Savaitės
88(9)
70(0)
Mėnesio
137(27)
132(0)
123(6)
114(14)
112(0)