Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Kodėl „Tesla“ kompanija pradėjo pardavinėti banglentes? Pirmieji pasiūlymai buvo šluote išluoti per pirmą dieną

2018-07-30 (1) Rekomenduoja   (-7) Perskaitymai (385)
    Share

Elono Musko kompanijos garsėja netradiciniai suvenyrais ir aksesuarais. Prieš kelis mėnesius rašėme apie „Boring Company“ liepsnosvaidį, o dabar reikia pažymėti, kad „Tesla“ pardavė 200 banglenčių. Tik ką tai sako apie šios markės mėgėjus?

Na, visų pirma, tai sako, kad „Tesla“ fanai turi pinigų. „Tesla“, aišku, pati banglenčių gaminti nesiims - neturi nei laiko, nei resursų, nei reikalo. Ypatingą kolekcinę banglentę sukūrė „Lost Surfboards“ pagal „Tesla“ dizainą. „Lost Surfboards“ banglenčių kaina prasideda nuo 700 dolerių, o štai „Tesla“ banglentė kainavo 1500. Ir pabrėžiame būtąjį laiką - 200 banglenčių neliko maždaug per dieną.

Savaime aišku, „Tesla“ savo logotipo ant bet ko neklijuoja. Ši banglentė pasižymi gražiu dažytu paviršiumi apačioje - matinė raudona yra randama ir „Tesla“ automobilių gamoje. Viršus yra padengtas anglies pluoštu. Pati banglentė yra lengva, kokia ir turėtų būti, ir trumpa. Tokio ilgio banglentes mėgsta tie, kurie važinėja nedideliais automobiliais - jos ilgis siekia maždaug 1,8 metrus. Tai palengvina transportavimą ir kartu leidžia šią banglentę vežiotis bet kuriame „Tesla“ automobilyje.

Antra, „Tesla“ nėra visai nuo savo aplinkos atitrūkusi kompanija ir tai yra džiugu. „Tesla“ yra įsikūrusi Kalifornijoje, kur banglentininkų kultūra yra labai gyvybinga ir stipri. Anksčiau ne vienas automobilių gamintojas kūrė automobilius, kurie galėjo vežti banglentes. Tam ypač tiko įvairūs pikapai ir vienatūriai, tačiau ir ant mažesnių automobilių stogų buvo montuojami specialūs laikikliai. „Tesla“ taip tarsi parodo, kad yra tikra Kalifornijos kompanija ir šios vietos istoriją ir kultūrą nori įtraukti į savo tapatybės kūrimą.

Galiausiai, jei nespėjote įsigyti „Tesla“ banglentės, nenusiminkite - jos jau netrukus bus perparduodamos. Taip jau nutiko su minėtu liepsnosvaidžiu ir tikrai nutiks su banglente. Niekas net negalvoja, kad šios banglentės bus reguliariai naudojamos pagal paskirtį. Kas nors pabandys ja pasinaudoti, nusifilmuos keliuose vaizdo įrašuose, įkels kelias nuotraukas į „Instagram“, bet daugelis parduos vos pakilus kainai. „Tesla“ banglentės pas pirkėjus atkeliaus be stabilizuojančių kilių, be kurių banglente naudotis neįmanoma - taip pavyks sutalpinti banglentę į mažesnę pakuotę.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(9)
Reitingas
(-7)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
92(7)
70(3)
36(3)
24(1)
23(0)
23(0)
23(3)
17(0)
Savaitės
55(0)
47(0)
Mėnesio
177(16)
137(21)
129(2)
115(26)
93(0)