Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

„Tesla“ savininkai nustebo - po programinės įrangos atnaujinimo automobiliai ėmė bezdėti (Video)

2018-12-20 (1) Rekomenduoja   (14) Perskaitymai (440)
    Share

„Tesla“ automobilių programinė įranga kartas nuo karto yra atnaujinama. Automobilių savininkams nieko daryti nereikia - jų automobiliai yra atnaujinami per atstumą. Tiesa, kartais tie atnaujinimai neatrodo labai naudingi. Pavyzdžiui, dabar „Tesla“ automobiliai ėmė bezdėti.

Gerai, ne visi po atnaujinimų surasti nauji bruožai yra naudingi, tačiau tokie  „velykiniai kiaušiniai“ parodo, kad „Tesla“ turi humoro jausmą. Po pastarojo atnaujinimo „Tesla“ įgijo tris naujus režimus - emisijų bandymo, „pole“ pozicijos ir romano. Ką jie daro?

Na, romantiškam vakarui skirtas režimas didelį automobilio informacinės sistemos ekraną paverčia židinių - jame jaukiai traška skaitmeninė ugnis. „Pole“ pozicijos režimas iš tiesų yra senas kompiuterinis žaidimas „Pole position“. Tai - klasikinis lenktynių žaidimas, kurį „Tesla“ vairuotojai galės žaisti tik tada, kai automobilis bus priparkuotas. Geriausia tai, kad šį žaidimą galima valdyti automobilio vairu. Galiausiai, trečiasis režimas leidžia patikrinti emisijas.

Žinoma, „Tesla“ net neturi išmetimo sistemos, tai apie kokias emisijas kalbama? Ogi apie seną gerą bezdėjimo pokštą. Vairuotojas gali pasirinkti automobilio sėdynę ir vieną iš bezdėjimo garsų. Šiame meniu rasite tokius garsus kaip „Not a Fart“, „Short Shorts Rapper“, „Falcon Heavy“, „Ludicrous Fart“, „Neurastic“ ir „Boring Fart“. Visi pasirinkimų pavadinimai yra vienaip ar kitaip susiję su kitomis Musko bendrovėmis ar pačia „Tesla“. Tuomet telieka laukti, kol kas nors atsisės ant pasirinktos sėdynės ir pasigirs bezdėjimo garsas.

Nauji „Tesla“ režimai - vaizdo įraše

Įdomiausia turbūt tai, kad garsas pasigirs būtent iš tos pusės, kurioje sėdės pokšto subjektas. Tai - gana įdomus akustinis sprendimas. Geriausia tai, kad kažkas „Tesla“ programinės įrangos vystymo skyriuje turėjo sukurti šį režimą ir suteikti jam dabar priklausančius bruožus. Tiek darbo dėl pokšto ir kelių šypsenų.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(27)
Neverta skaityti!
(13)
Reitingas
(14)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
44(6)
27(9)
20(7)
13(0)
13(4)
10(1)
Savaitės
84(7)
66(9)
58(0)
Mėnesio
151(2)
119(15)
115(22)
102(5)