Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Rekordas jau krito? Internete pasirodė informacija apie triuškinantį „Tesla Model S“ pasirodymą Nurburgringe

2019-09-18 (0) Rekomenduoja   (36) Perskaitymai (55)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

Internete paplito neoficiali informacija, kad „Tesla Model S“ Vokietijoje esančioje „Nurburgring“ trasoje pagerino visai neseniai „Porsche“ paskelbtą naujojo elektrinio „Taycan“ trasos įveikimo laiką.

Nors „Teslos“ trasos įveikimo laiką rankiniu būdu matavo žurnalistas iš Vokietijos ir matavimo rezultatuose gali būti netikslumų, pranašumas prieš „Porsche“ aiškiai matomas.

Neoficialus „Tesla Model S“ trasos įveikimo laikas 7 minutės ir 23 sekundės. Tai beveik 20 sekundžių greičiau už „Taycan“ pasiektą 7 minučių ir 42 sekundžių rezultatą.

Užfiksuotas trasos, kitaip dar vadinamos „žaliuoju pragaru“, įveikimo laikas tikrai įspūdingas, turint omenyje tai, kad panašus trasos įveikimo laikas priklauso tokiems super automobiliams kaip „Ferrari Enzo“ ar „Pagani Zonda F Clubsport“.

Tiesa, trasoje važiavęs elektromobilis – atnaujinta, bet dar nepardavinėjama, jau legendiniu tapusio „Model S“ versija, turinti naują trijų elektros variklių sistemą, kuri turetų būti montuojama ir į „Model X“, bei kolkas dar tik Elono Musko pažadėtą „Roadster“ sportinį kupė.

„Porsche Taycan“, kuriuo buvo pasiektas trasos įveikimo laikas, taip pat buvo ne standartinė pardavimui skirta versija. Elektromobilis turėjo sumontuotus saugos lankus, o ar buvo atlikta daugiau modifikacijų „Porsche“ neatskleidžia.

Nors elektromobilių dinaminės savybės jau leistų konkuruoti su greičiausiais sportiniais automobiliais trasose, didžiausias iššūkis gamintojams vis dar išlieka pakankamo baterijų aušinimo užtikrinimas.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(53)
Neverta skaityti!
(17)
Reitingas
(36)
Visi šio ciklo įrašai:
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Kiti tekstai, kuriuos parašė Justas Lengvinas
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
43(0)
27(1)
26(4)
24(4)
21(0)
21(0)
20(0)
19(1)
14(0)
Savaitės
66(0)
66(0)
64(0)
58(7)
57(0)
Mėnesio
235(8)
110(0)
105(22)
84(0)