Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2007-08-03 -1
Vien tik tas faktas, jog jūs esate vieno iš greičiausių pasaulyje automobilių vairuotojas, nereiškia, jog jūs turite važiuoti į gatves ir tai įrodinėti. Šimtus tūkstančių ir netgi milijonus kainuojantys automobiliai, žinoma, pasižymi įspūdingomis techninėmis charakteristikomis - didžiulė galia, žaibiškas įsibėgėjimas ir puiki aerodinamika... Tačiau kas gi atsitinka, kai toks automobilis tampa nekontroliuojamas? Žiūrėkite kitas nuotraukas.
(1) 2007-08-02 0
Benzinas gali ir ateityje išlikti svarbiausia biokuro rūšis. Kompanija LS9 (San Carlos, Kalifornija) teigia, jog jos mokslininkai dirba su technologija, kurią jie vadina "atsinaujinančiuoju benzinu". Pramoninės mikrobiologijos organizacijos (Society for Industrial Microbiology) konferencijoje, įvykusioje šį pirmadienį, kompanija pradėjo atviriau kalbėti apie savo pasiekimus: jos mokslininkai genetiškai modifikavo įvairias bakterijas (įskaitant E. coli) taip, kad jos gamintų į...
(0) 2007-07-31 0
Japonų inžinieriai sukonstravo automobilį, kurio daugelis detalių pagamintos iš medžio. Aišku, variklis ir jungiamieji laidai - metaliniai, tačiau korpusas, ratai, šasi - visa tai pagaminta iš medžio. Tokį keistą transporto priemonę užsakė baldų fabriko savininkas. Mašina ne tik dekoratyvinė, tačiau ir važiuojanti - per bandymą su ja pavyko pasiekti 95 km/h greitį. Kainą šio šedevro - apie 32 tūkstančius JAV dolerių.
(5) 2007-07-26 0
Toliau tesiame netradicinių automobilių seriją - atrodo žmonių fantazijai ribų tikrai nėra. Šįkart jūsų dėmesiui - tankas. Ne įprastas karinis, o limuzininis. Skirtas tiems, kam jau spėjo pabosti tradiciniai švenčių progoms skirti limuzinai. Arba norintiems vis keisčiau ir įspūdingiau išsiskirti iš kitų. Toks lenktyniavimas jau kelia rimtų klausimų - kas toliau? Limuzinas - boingas?
(0) 2007-07-26 0
Žodis "pailginti" šiuo atveju gana skurdokai apibūdina tai, ką išvysite šioje naujienoje. Tačiau sunkiai galima rasti apibūdinimą tokioms modifikacijoms. Sunku pasakyti, kas tai - stailingas, tiuningas ar jau iš vis - savotiškai nauji modeliai.
Nuotraukose matyti Rusijos piliečių išmonė - 6 metrų ir 20 centimetrų ilgio savadarbis motociklas. Aišku, rankų darbo tik rėmas - pats variklis yra "Ural" 650 kūbinių centimetrų tūrio. Visas šis šedevras gali vežti 16 žmon...
(7) 2007-07-24 1
Atrodo žengtas dar vienas žingsnis link senųjų fantastinių knygų įgyvendinimo tikrovėje - amerikiečiai pradėjo gaminti dvivietes apvalias skraidančias lėkštes ir nuo 2008 metų ketina jas pardavinėti klientams už 90000 dolerių. Liežuvis neapsiverčia šių aparatų vadinti nei mašina, nei lėktuvu. Tačiau pagal reikalavimus ir valdymo paprastumą tai daugiau paprasto automobilio alternatyva. Patys aparatai jau suprojektuoti žymiai seniau ir ne kartą išbandyti per pastaru...
(0) 2007-07-18 0
Apie automobilius rašančiai spaudai dar nespėjus atsikvėpti po neįtikėtino „Porsche 911 (997) Turbo“ pristatymo, vokiečiai jau paruošė dar ekstremalesnę savojo klasikinio kupė versiją. Nors iki oficialaus naujojo modelio pristatymo dar teks palaukti rudens, tačiau internete jau laisvai platinamos nuotraukos ir techninės charakteristikos.
(2) 2007-07-18 0
Šioje lentelėje pateikti per trumpiausią laiką 100km/h greitį pasiekę automobiliai. Kokias galimybės turės rytojaus automobiliai neaišku, tačiau jau dabar rezultatai yra daugiau nei įspūdingi - 1994 metų laidos Dauer 962 LeMans, pasiekti 100 km/val. greitį užtenka 2,6 sekundės.
(16) 2007-07-10 0
Dedikuota Opelių skeptikams - vargu ar nuo Merso eis atskirti...
(0) 2007-07-10 0
Antra dalis nuotraukų iš Venus projekto. Praeitą kartą mes publikavome ateities namų ir meistų vizijas, šįkart - ateities transportas. Lėktuvai, laivai ir mašinos. Venus yra jungtinis įvairių specializacijų mokslininkų ir dizainerių projektas. Tad reiktų manyti, jog šios konstrukcijos pagrįstos ne vien dizainerių polinkiu į meną, bet ir praktiniais techniniais skaičiavimais.
(0) 2007-07-10 0
Lengvai ir su šypsena - pats tas nuotraukų rinkinukas savaitgaliui. Ir visai nebūtinai automanui - geros nuotaikos receptas tinka visiems ;)
(2) 2007-07-10 0
Daug komentarų čia nereikia - kai kas vertas antikvarų vardo, o kai kas tiesiog parodo šeimininkų aplaidumą. Bet jei šitos mašinytės visos būtų gyvos ir sveikos, įdomu kiek čia matosi $....
(0) 2007-07-10 0
Motociklai visada buvo kažkuo be galo romantiški ir patrauklūs. Bent jau vyrams. O kai pamatai tokius, tai pas retą širdy negims noras nors trumpam atsisėsti į "moco" balną. Bet kol kas bent jau akimis paganykim.
(3) 2007-07-10 0
"Audi" koncernas priėmė sprendimą gaminti naująjį sportinį automobilį "Audi R8", kurio pirminė idėjos studija "Le Mans quattro" buvo pristatyta prieš 2 metus tarptautinėje IAA Frankfurto automobilių parodoje. Serijinė "Audi R8" gamyba Neckarsulm mieste (Vokietija) prasidės paskutinį 2006 m. ketvirtį, o naujojo modelio pristatymas rinkai numatomas antrąjį 2007 m. ketvirtį.