Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Tokių dalykų dar nebuvo: pristatytos revoliucinės, save regeneruojančios koncepcinės padangos (Video)

2020-03-13 (0) Rekomenduoja   (9) Perskaitymai (979)
    Share

2020 m. „Goodyear“ pristato naujausias koncepcines padangas „Goodyear reCharge“ – tai revoliucinės save regeneruojančios koncepcinės padangos, galinčios prisitaikyti ir keistis pagal individualius judėjimo poreikius.


©Gamintojo nuotr.

„Šia inovacija „Goodyear“ siekia, jog sukurtos padangos dar geriau atitiktų asmeninius judėjimo poreikius, – teigia „Goodyear Europe“ viceprezidentas ir vyriausiasis rinkodaros specialistas Mike‘as Rytokoskis, – Būtent ši ambicija mus paskatino sukurti koncepcinę padangą, geriausiai tinkančią asmeniškai pritaikyto ir patogaus elektrinio transporto ateičiai.“

„reCharge“ koncepciją sudaro pažangios technologijos, turinčios tris pamatinius ramsčius:

Individualus pritaikymas

„reCharge“ koncepcijos esmę sudaro iš naujo užpildomas ir biologiškai skaidus protektoriaus mišinys, kurį galima užpildyti atskiromis kapsulėmis – dėl šios savybės padangų pakeitimo procesas yra žymiai paprastesnis.

Specialiu skystu mišiniu užpildytos kapsulės leidžia protektoriui atsinaujinti ir per tam tikrą laiką padanga prisitaiko prie klimato ir eismo sąlygų arba, paprasčiau tariant, prie jūsų keliavimo būdo.

Dirbtinis intelektas padės sukurti vairuotojo profilį, kuriuo remiantis skystasis mišinys bus pritaikytas individualiai kiekvienam vairuotojui.


©Gamintojo nuotr.

Tvarumas

Pats mišinys bus pagamintas iš biologinės medžiagos ir sutvirtintas pluoštu, kurį sukurti įkvėpė viena tvirčiausių medžiagų pasaulyje – voratinklio gijos. Dėl to mišinys yra itin tvirtas ir 100 procentų biologiškai suyrantis.


©Gamintojo nuotr.

Mažiau rūpesčių

Neskaitant to, jog papildomos kapsulės maksimaliai supaprastins padangų keitimo procesą, protektorių prilaikys lengvas nepneumatinis rėmas ir aukšta bei siaura forma.

Ši plona, tvirta ir paprastai prižiūrima konstrukcija užtikrins, jog vairuotojui nebereikės rūpintis padangos slėgiu, taip pat leis išvengti pradūrimo.


©Gamintojo nuotr.

„Goodyear reCharge“ – tai koncepcinės padangos be kompromisų, užtikrinančios individualiai pritaikytą, tvarų ir paprastą judėjimą elektrinėmis transporto priemonėmis“, – apibendrino „Goodyear“ naujovių kūrimo centro Liuksemburge vyriausiasis dizaineris Sebastienas Fontaine'as.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(10)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(9)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
19(0)
19(0)
17(0)
17(0)
16(1)
14(2)
11(0)
10(0)
Savaitės
111(24)
98(0)
74(0)
71(8)
63(0)
Mėnesio
151(47)
145(15)
116(0)
111(0)
98(0)