Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

„Volkswagen“ koncernas pildo savo elektromobilių kolekciją: „Seat“ pristatė stulbinantį elektrinį hečbeką – „Cupra el-Born“ (Video)

2020-07-09 (2) Rekomenduoja   (24) Perskaitymai (220)
    Share

„Volkswagen“ koncernui priklausantis Ispanijos automobilių gamintojas „Seat“ tik ką pristatė naują ir įspūdingai atrodantį elektrinį hečbeką „Cupra el-Born“.

„Cupra el-Born“ elektromobilio idėja pasauliui buvo pristatyta dar praėjusiais metais ir štai dabar „Seat“ pristato galutinį variantą.

Labai išvaizdus elektrinis hečbekas išlaikė savo agresyvų dizainą ir yra pagamintas ant „VW“ elektromobiliams skirtos MEB platformos.

„Cupra el-Born“ interjeras yra sportiškas ir gana minimalistinis. Kompanija tvirtina, kad pagrindiniai akcentai buvo dedami „į kokybę ir rafinuotumą. Panaudotos aukščiausios kokybės perdirbtos medžiagos.“

Štai pora gamintojo paviešintų „Cupra el-Born“ elektromobilio vidaus nuotraukų:

„Seat“ taip pat atnaujino „Cupra el-Born“ specifikacijas:

„Cupra el-Born pasižymi moderniausiomis technologijomis, tokiomis, kaip Head-up ekranu su papildyta realybe. O dėl labai efektyvios 77 kWh baterijų sistemos (bruto: 82 kWh), vienu įkrovimu automobilis galės nuvažiuoti iki 500 km. Dėka palaikomo greitojo baterijų įkrovimo, Cupra el-Born per 30 min. įkraus tiek energijos, kad galės nuvažiuoti bent 260 km.“

Skamba šauniai ir atrodo, kad „Cupra el-Born“ yra labai panašių specifikacijų, kaip ir aukštesnės klasės „VW ID.3“.

Žinoma, „Cupra el-Born“ turi ir skirtumų. Vienas iš pavyzdžių: nors ir sukurtas ant tos pačios MEB plaftormos, tačiau būtent „el-Born“ buvo sukurta „dinaminė sportinės važiuoklės valdymo sistema“ (DCC Sport).

„Cupra el-Born“ bus gaminami „VW“ Cvikau gamykloje, Vokietijoje. Ten pat, kur šiuo metu yra gaminami „ID.3“ elektromobiliai. „Cupra el-Born“ gamyba prasidės kitais metais.

Deja, bet kol kas nėra aišku, kiek kainuos šis elektrinis „Cupra el-Born“ hečbekas, tačiau galima pabandyti nuspėti. Jei bazinis „ID.3“ elektromobilis po aplinkosauginių subsidijų kainuoja apie 23 500 eurų, tai vargiai ispaniškų genų „Cupra el-Born“ bus brangesnis. Greičiau priešingai.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(28)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(24)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Kiti tekstai, kuriuos parašė Darius Verbickas
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
37(3)
36(0)
35(0)
28(4)
22(2)
20(0)
20(1)
19(0)
16(3)
15(1)
Savaitės
106(0)
100(3)
59(1)
Mėnesio
159(16)
118(2)
106(0)
105(35)