Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

„Aston Martin“ pristatė naują produktą - sukurti tokį 63 tūkstančius eurų kainuojantį kūrinį paskatino ir pandemija

2020-09-14 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (110)
    Share

„Aston Martin“ pristato naują produktą. Kaip neįprasta šiam sportinių ir GT automobilių gamintojui, šis daiktas neturi ratų.

AMR-C01 - lenktyninio automobilio simuliatorius, sukurtas kartu su britų kompanija „Curv Racing Simulators“. „Aston Martin“ pasirūpino AMR-C01 dizainu ir ergonomika, o jų partneriai - gamyba. Šis simuliatorius turi daug ypatingų savybių, tačiau gamintojai kol kas skaičių neatskleidžia.

Šis simuliatorius kainuos apie 63 tūkstančius eurų. Tiesa, ši kaina nurodoma be mokesčių. Kodėl taip brangu? Na, gamintojai netaupo medžiagoms.

AMR-C01 simuliatorius yra pagamintas kaip superautomobilis - jis turi anglies pluošto monokoką. Standartinė vairuotojo padėtis imituoja tą, kurią rastumėte „Aston Martin Valkyrie“ hiperautomobilyje. „Aston Martin“ kitais metais turės ir savo vardo komandą Formulėje 1, todėl, galbūt, šį simuliatorių pavyks paruošti ir tam.

 

„Aston Martin“ ne šiaip sau dabar sugalvojo sukurti tokį produktą. Per COVID-19 įkarštį e-sporto rinka ypač suaktyvėjo. Vis daugiau žmonių susidomi virtualiomis sporto šakomis, ypač kai masiniai renginiai nėra leidžiami.

 

Tiesa, AMR-C01 kūrėjai teigia, kad tai nėra tik žaidimų stotelė. Tai - ir tikras simuliatorius, kurį gali naudoti lenktynininkai. Tačiau, žinoma, didžiausias dėmesys buvo skirtas dizainui - šio simuliatoriaus korpusas turi ir tradicines „Aston Martin“ groteles.

Tik 150 tokių simuliatorių bus pagaminta. Pirmieji pirkėjus pasieks jau šių metų pabaigoje. Kažkam tai bus Kalėdinė dovana.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(10)
Neverta skaityti!
(10)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
65(5)
29(1)
23(0)
21(4)
19(0)
15(2)
15(5)
14(1)
12(2)
Savaitės
91(1)
80(0)
Mėnesio
111(22)
93(0)
83(5)