Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

„Tesla“ atsisako demonstratyvaus pasitikėjimo savimi - pirkėjai taip paprastai automobilių grąžinti nebegalės

2020-10-19 (0) Rekomenduoja   (18) Perskaitymai (165)
    Share

Jei „Tesla“ vairuotojų kas nors paklaustų apie jų automobilių trūkumus, tikriausiai visi paminėtų surinkimo kokybės problemas. Tiesą sakant, didelė dalis naujų „Tesla“ elektromobilių pirkėjus pasiekia su didesniais ar mažesniais defektais. Elonas Muskas kurį laiką siūlė drąsią 7 dienų grąžinimo garantiją be jokių klausimų, tačiau dabar „Tesla“ jos atsisako.

Jūs užsisakote naują daugiau nei 40 tūkstančių eurų kainuojantį automobilį ir jis jus pasiekia apibražytas, su nelygiai įklijuotu stoglangiu ir nepriimtinai nelygiais tarpais tarp kėbulo segmentų. Geriau apžiūrėję naują savo pirkinį pastebite, kad galinė sėdynė nėra tvirtai pritvirtinta prie pagrindo, o ir durelių rankenėlės kelia įtarimų. Jei nesate markės gerbėjas (o joks žmogus neturėtų būti jokio sau nepriklausančio prekės ženklo gerbėjas), neslėpsite pasipiktinimo. Tiesa, jums padės tai, kad kompanijos savo automobiliams siūlo garantiją.

„Tesla“ defektai įprastai yra ištaisomi gana greitai. Na, ne visi - tik labai akivaizdūs ar trukdantys automobilio funkcionalumui. Tačiau didesnių lūkesčių turėję pirkėjai dar visai neseniai galėjo pasinaudoti ir kita galimybe - savo automobilį jie galėjo grąžinti ir „Tesla“ be jokių klausimų jiems sugrąžindavo sumokėtą sumą. Taip „Tesla“ demonstravo pasitikėjimą savo automobiliais, kuriuos vadina technologiškai pažangiausiais ir saugiausiais rinkoje.

 

Pirkėjui neptikęs automobilis galėjo būti grąžintas per 7 dienas. Jis negalėjo būti apgadintas ir įveikęs daugiau nei 1000 mylių. Kitaip tariant, jei po pristatymo pirkėjas nusprendžia, kad jam tas automobilis netinka ar tiesiog nėra reikalingas, jis jį gali grąžinti su atgauti sumokėtus pinigus. „Tesla“ neklausė automobilius grąžinančių pirkėjų apie jų nusiskundimus ar tokio pasirinkimo priežastis. Nepatinka - grąžink.

Tačiau prieš kelias dienas ši tvarka buvo pakeista - informacija apie galimybę grąžinti automobilį per 7 dienas dingo iš „Tesla“ puslapių. Ir niekas nežino, kodėl. Šiek tiek keista, kad tvarka, sukurta siekiant pademonstruoti pasitikėjimą savo automobiliais, buvo atšaukta taip netikėtai ir taip tyliai. Tačiau dabar savo automobiliais nepatenkinti pirkėjai bus nukreipti į „Tesla“ aptarnavimo centrus, kur reikalai bus tvarkomi kitaip.

 

Būtų lengva pamanyti, kad daug žmonių naudojosi šia tvarka be reikalo. Tai yra, kas nors pirko naują automobilį 900 mylių kelionei ir tada jį grąžino. Tačiau Electrek.co teigia, kad „Tesla“ rado būdų apsisaugoti nuo tokių nedorėlių. Ir nėra aišku, ar daug žmonių pasinaudojo galimybe per savaitę grąžinti savo automobilį.

Tai kodėl „Tesla“ atsisakė šio pasiūlymo? Na, kiti gamintojai to irgi nesiūlo. Galbūt galimybė grąžinti nepatikusį automobilį išliko, tik dabar tai reikės tvarkyti per aptarnavimo centrus ir klausimų bus gerokai daugiau.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(20)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(18)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
31(1)
29(0)
25(0)
23(0)
20(0)
16(0)
12(0)
12(9)
10(0)
Savaitės
85(0)
75(0)
61(2)
59(0)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)