Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Mūsų kaimynams nuskilo: Tesla Lenkijoje atvėrė pirmąjį saloną ir greitojo „Supercharger“ įkrovimo stoteles - visgi vieno elektromobilio modelio čia kol kas nepardavinės

2021-01-06 (0) Rekomenduoja   (6) Perskaitymai (55)
    Share

„Tesla“ buvo kur kas labiau suinteresuota parduoti savo elektromobilius turtingesnėje vakarinėje Europos dalyje ir tai buvo planas, kuris pasiteisino. Tačiau yra ir visai kita (labiau centrinė-rytinė) žemyno dalis, kuriai gamintojas iš tikrųjų neskyrė tiek daug dėmesio, kur tokios rinkos kaip Lenkija turi didžiulį pardavimo potencialą.

Na, tai pasikeitė atidarius pirmąjį oficialų „Tesla“ saloną Lenkijoje. Jis yra visai šalia sostinės Varšuvos ir, nors šiuo metu veikia kaip salonas ir vienas paslaugų centras, manoma, kad „Tesla“ ketina pirmąjį paversti daugiafunkciu objektu, panašiu į kitus, kurie jau yra kitur Europoje, pvz., Hamburge.

Lenkijos „Tesla“ vairuotojai taip pat naudojasi didžiausiais „Supercharger“ tinklais visoje Vidurio ir Rytų Europoje. Šiuo metu veikia 8 įkrovimo stotelės. Nors tai nėra daug, jų yra daugiau nei kitose panašiose Senojo žemyno šalyse, o dar trys oficialioje gamintojo svetainėje yra nurodytos kaip „netrukus“ atsidarysiančios.

Kaip ir kitose Europos šalių rinkose, panašu, kad „Tesla“ parduos tik „Model 3“, „Model S“ ir „Model X“. „Model Y“ neimportuos iš kitur ir galiausiai bus galima įsigyti, kai jis bus pradėtas gaminti „Tesla“ gamykloje Vokietijoje, kuri vis dar yra statoma.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(6)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(6)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
33(0)
32(0)
23(3)
23(0)
20(0)
20(0)
17(0)
16(0)
15(0)
14(0)
Savaitės
83(0)
73(0)
65(0)
59(0)
Mėnesio
234(8)
108(0)
105(26)
97(0)