Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

„General Motors“ pristatė futuristinį skraidantį „Cadillac“ automobilį: pritaikytas skrieti virš miesto stogų (Video)

2021-01-16 (0) Rekomenduoja   (16) Perskaitymai (440)
    Share

„General Motors“ pristatė futuristinį skraidantį „Cadillac“ automobilį. Tai savivaldė transporto priemonė, pakylanti ir nusileidžianti vertikaliai ir gabenanti keleivį oru viršum miesto.

„General Motors“ dizaino skyriaus vadovas teigia, kad automobilio idėja „keičia ateities asmeninio transporto suvokimą“.

Vienam keleiviui skirtas „Cadillac“, kuris iš esmės yra vertikaliai kylantis ir besileidžiantis dronas (VTOL), galės keliauti virš miesto stogų 88 kilometrų per valandą greičiu. Tai visiškai autonominis ir elektrinis automobilis, turintis 90 kilovatų galios variklį, „General Motors Ultium“ sudėtinę bateriją, keturis rotorius ir pasižymintis itin lengvu korpusu.

 

Naujojo automobilio idėją pristatė „General Motors“ dizaino skyriaus vadovas Mike‘as Simcoe. Šį vertikaliai kylantį ir besileidžiantį droną jis pavadino „judėjimui mieste skirtu „Cadillac“ automobiliu.

 

Kita autonominė „Cadillac“ transporto priemonė, kuri, kaip pažymėta vaizdo įraše, „pasirodys netrukus“, pasižymi kampuotu siluetu, primenančiu „Cruise Origin“, kurį taip pat sukūrė M. Simcoe komanda.

Automobilyje yra priekinės ir galinės stumdomos durys ir stiklinis panoraminis stogas. Salono kėdės primena poilsio zonas, taip pat įrengti biometriniai jutikliai, balso atpažinimo kontrolė ir rankų judesių atpažinimo sistema.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(19)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(16)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
33(7)
25(0)
25(0)
22(0)
20(0)
20(0)
17(0)
16(0)
15(0)
Savaitės
66(0)
64(0)
60(7)
60(0)
Mėnesio
235(8)
105(22)
87(0)
82(3)