Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Patvirtintas naujasis „Tesla Roadster“ patentas: net valytuvai bus neįprasti (Foto)

2021-02-18 (0) Rekomenduoja   (7) Perskaitymai (385)
    Share

Elonas Muskas neseniai teigė norintis, kad „Tesla Roadster“ būtų aprūpintas raketomis ir galėtų pakilti nuo žemės. Na, o dabar prie norų sąrašo pridedamas ir netradicinis priekinio stiklo valymas.

„Tesla“ yra įmonė, norinti padaryti tiek daug dalykų, kurių nesiūlo tradicinė automobilių pramonė. Viena iš sričių, kurioje gamintojas turi idėjų, yra kai kurių būsimų modelių priekinio stiklo valymas.

Prisiminkime, kad „Tesla“ pasiūlė (ir pateikė patentą) sistemos, kuri, remdamasi lazerio spinduliais, išvalo „Cybertruck“ pikapo priekinį stiklą nuo vandens ir šiukšlių. Sukėlusi triukšmą su šia idėja, „Tesla“ vėl audrina visuomenę dar vienu unikaliu būdu norėdama išvalyti būsimo „Tesla Roadster“ modelio priekinį stiklą.

 

Šis patentas (kurį JAV patentų biuras jau patvirtino sausio 12 d.) nepateikia nieko panašaus, kaip lazeriai, tačiau idėja vis tiek atrodo gana šauniai, nepaisant to, jog yra šiek tiek komplikuota ir sunkiai suvokiama:

Atskleista elektromagnetinių valytuvų sistema gali apimti linijinę pavarą, kurioje yra kreipiamasis bėgis ir elektromagnetinis judantis blokas. Kreipiančiame bėgyje gali būti daugybė nuolatinių magnetų strypų, kurie išdėstyti horizontaliai išilgai transporto priemonės priekinio stiklo kreivės. Elektromagnetinis judantis blokas gali veikti kaip elektromagnetinis traukinys ir apimti daugybę perforacijų ir elektromagnetinę ritę, kuri supa daugybę perforacijų elektromagnetiniame judančiame bloke.

 

Iš esmės tai reiškia, kad valytuvas bus prijungtas prie elektromagnetinės linijinės pavaros ir jis galės nuvalyti beveik šimtą procentų stiklo paviršiaus. Teoriškai tai turėtų suteikti žymiai geresnę dangą nei įprasti valytuvai ir leisti automobiliui visiškai (po galiniu gaubto kraštu) paslėpti (vieno) valytuvo mentę.

Dar nėra žinoma, ar ši naujoviška priekinio stiklo valymo sistema pateks į galutinę „Tesla Roadster“ serijos versiją, kuri turėtų debiutuoti maždaug 2022 m. vasarą.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(11)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(7)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
87(1)
60(5)
37(0)
24(6)
23(8)
19(1)
14(0)
13(0)
13(2)
Savaitės
79(0)
74(6)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)