Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

„Toyota“ pristato Europai skirto miesto automobilio koncepciją - šis mažylis iš tikrųjų riedės į gatves

2021-03-17 (0) Rekomenduoja   (10) Perskaitymai (110)
    Share

„Toyota“ pristato naują automobilį. Kol kas tai - koncepcija, todėl drąsus dizainas nestebina. Stebina tai, kad šis automobilis bus gaminamas ir jau 2022 metų viduryje riedės į gatves. Ar atpažįstate, kas tai?

„Toyota Aygo X Prologue“
©Gamintojo nuotrauka

Tai - naujasis „Toyota Aygo X Prologue“. Na, bent jau taip vadinamas koncepcinis automobilis, tačiau tai vis tiek yra labai populiaraus miesto automobilio „Aygo“ giminės tąsa. „Toyota“ šiuo automobiliu nori parodyti, kad net ir tradiciškai nuobodžiais laikomi nebrangūs miesto automobiliai gali pasižymėti ryškiu stiliumi. Bekelės visureigio stiliaus elementai mažam miesto automobiliui, atrodo, netinka, bet gal?

„Aygo X Prologue“ yra aukštesnis ir stambesnis už įprastą „Aygo“. Dviem spalvomis dažytas automobilis pasižymi ryškiomis kėbulo linijomis, išryškinančiomis ratų arkas. 19 colių ratlankiai tinka 3,7 metrų ilgio automobiliui, nors ir sunku pasakyti ar gamyklinis modelis juos išsaugotų.

 

„Aygo X Prologue“ yra dažytas dviem spalvomis ir turi 19 colių ratlankius
©Gamintojo nuotrauka

„Aygo X“ gale - integruotas dviračių laikiklis. Tai yra praktiškas automobilis, išlaikęs keturias dureles. LED apšvietimas ir moderni informacijos-pramogų sistema bus suderinta su naujausia saugumo įranga.

Įdomu ir tai, kad šoniniuose „Aygo X Prologue“ veidrodėliuose yra veiksmo kameros. Jos turėtų padėti fiksuoti nuotykius - tai nėra kažkokie autopiloto jutikliai. „Toyota“ mano, kad „Aygo X“ bus aktyvaus laisvalaikio automobilis.

 


©Gamintojo nuotrauka

Bus įdomu pamatyti, ar gamybai paruoštas „Aygo X“ bus panašus į šį koncepcinį automobilį. Galima įsivaizduoti, kad jis bus žemesnis ir turės mažesnius ratus. Tai turėtų būti pigiausias „Toyota“ modelis, neskaitant įprasto „Aygo“. Ir bus gaminamas Čekijoje. „Aygo X Prologue“ buvo sukurtas Europoje ir yra skirtas europiečiams.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(13)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(10)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
60(9)
26(0)
24(0)
23(0)
22(0)
18(0)
15(0)
13(0)
Savaitės
75(0)
61(2)
59(0)
54(0)
51(4)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)