Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Kuriamas elektrinis „Triumph TE-1“ bus ne tik greitas, bet ir įspūdingai pažangus motociklas

2021-03-25 (7) Rekomenduoja   (13) Perskaitymai (165)
    Share

Legendinis britų motociklų gamintojas „Triumph“ ruošia sportinį elektrinį motociklą. Šiame projekte, kol kas žymimame TE-1, „Triumph“ dirba kartu su „Williams Advanced Engineering“. Tai reiškia, kad elektrinis „Triumph“ bus ne tik greitas, bet ir pažangus.

„Triumph TE-1“
©Gamintojo nuotrauka

Sukurti gerą elektrinį motociklą nėra lengva. Baterijos yra sunkios, o svoris motociklams yra labai svarbus. „Triumph TE-1“ variklis svers tik 10 kg, baterijos - žymiai daugiau. Kol kas galutinis motociklo svoris nėra išduodamas, nes jis šiuo metu egzistuoja tik popieriuje. Tačiau kai bus užbaigtas, „Triumph TE-1“ bus įspūdinga transporto priemonė.

TE-1 variklis pasižymės 80 kW nuolatine galia, kuri kartais galės pakilti iki 130 kW. 15 kWh bateriją bus galima įkrauti 170 kW galios stotelėse. Tai reiškia, kad 80 % įkrova bus pasiekta greičiau nei per 20 minučių. „Triumph“ teigia, kad šis motociklas tarp įkrovimų nuvažiuos apie 200 km, nors, žinoma, tai priklausys nuo vairuotojo nuotaikos.

 

Panašu, kad „Triumph“ mato šį motociklą ir trasose
©Gamintojo nuotrauka

„Triumph TE-1“ neatrodo perdėtai futuristiškai. Technika labai nesidomintys žmonės net negalės pasakyti, kad tai - elektrinis motociklas. Žinoma, jis pasižymi agresyviu sportiniu dizainu, yra griežtai vienvietis ir turi viengubą galinę šakę. Atidengtos rėmo detalės primena ankstesnius „Triumph“ modelius - motociklų gerbėjai iš toli galės pasakyti, kas sukūrė TE-1.

TE-1 centre - integruotas galios modulis. Viename mazge yra ir baterijos, ir variklis, ir viską valdanti elektronika. Įkrovimo lizdas yra viršuje - TE-1 įkrovimas primins benzino bako papildymą. Įdomu ir tai, kad šis modulis yra integrali motociklo rėmo dalis - nors, žinoma, jį bus galima išimti remontui, jis padeda užtikrinti ir rėmo standumą.

 

Integruotas TE-1 galios modulis.
©Gamintojo nuotrauka

Elektrinis „Triumph“ gatvėse ir trasose pasirodys tik po poros metų. Jo kūrimą finansuoja ir Jungtinės Karalystės vyriausybė, kuri siekia skatinti elektrinio mobilumo inžinerijos pažangą šalyje. „Triumph“ teigia, kad TE-1 motociklų vairuotojams suteiks naują patirtį, bet kartu bus ir pažįstamas bei lengvai valdomas. Po poros metų, kai TE-1 jau turėtų būti išvystytas motociklas, jis turės nemažai konkurentų, todėl bus įdomu pamatyti, kaip atrodys ir kuo išsiskirs skirtingų gamintojų elektriniai motociklai.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(15)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(13)
Komentarai (7)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
60(9)
26(0)
24(0)
23(0)
22(0)
18(0)
15(0)
13(0)
Savaitės
75(0)
61(2)
59(0)
54(0)
51(4)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)