Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

„Inovacijomis, kurių net negalite įsivaizduoti“ - GM patvirtino, kad gamins elektrinę „Silverado“ pikapo versiją

2021-04-09 (0) Rekomenduoja   (5) Perskaitymai (440)
    Share

„Chevrolet Silverado“ gaminamas nuo 1998 metų. Tai - dideli ir galingi pikapai įvairiems darbams ir pramogoms. „General Motors“ rinkai pasiūlys elektrinį „Hummer“, todėl jau kurį laiką buvo spėliojama, kad turėtume išvysti ir elektrinį „Silverado“. Dabar GM patvirtino, kad šie planai jau verčiami realybe.

Iš tikrųjų, GM įsijungimas į elektrinių pikapų rinką nestebina. GM turi labai daug patirties pikapų gamyboje ir tokie automobiliai kaip „Silverado“ yra giliai įsirėžę į amerikiečių sąmonę. „Ford F150“ virs elektriniu, tai „Silverado“ transformacija tikrai yra logiška.

Elektrinis „Silverado“ bus gaminamas toje pačioje gamykloje Mičigane, kaip ir „Hummer EV“. Pikapas naudos tą pačią „Ultium“ platformą. Tikriausiai šie modeliai bus giminingi. Tiesiog „Hummer“ bus labiau skirtas pramogoms, stiliui ir bekelei, „Silverado EV“ - darbui. GM tikisi ir atskirų žmonių, ir įmonių užsakymų.

 

Beje, tai nebus pirmas kartas, kai taip susikerta „Silverado“ ir „Hummer“ vystymas. „Hummer H2“ buvo sukurtas ant tos pačio platformos kaip ir tuometinis „Silverado“ (ir visa eilė kitų GM automobilių). Didžiausiems entuziastams tai nepatiko, nes visureigis prarado karinės mašinos šaknis. Bet jis tuo pačiu tapo patogesnis ir patikimesnis.

Įdomu ir tai, kad elektrinis „Silverado“ nebus tiesiog stipriai modifikuotas pikapas su imestu benzininiu varikliu. Tai bus visiškai naujas modelis. GM planuoja, kad tarp įkrovimų jis nuvažiuos daugiau nei 640 km.

GM prezidentas Markas Reussas teigia, kad pikapas pasižymės „inovacijomis, kurių net negalite įsivaizduoti“. Ir to reikia, norint konkuruoti su „Tesla“ bei „Rivian“ konkurentais. Tačiau reikia tikėtis, kad tos inovacijos bus susijusios ne su žaislais, kurie gražiai atrodo pristatymuose, o tada nėra naudojami, o su realiu pikapo darbu.

 

Perkamiausi amerikiečių automobiliai yra pikapai. Meilė šioms transporto priemonėms JAV turi kelias priežastis, net jei mūsų kraštuose ji ne visada atrodo visiškai logiška. Automobilių gamintojai turi į tai atkreipti dėmesį - elektrinių pikapų linijos gali tapti geru pajamų šaltiniu.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(5)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
51(1)
48(0)
39(5)
32(3)
21(0)
21(0)
20(1)
17(0)
17(0)
Savaitės
229(8)
75(3)
70(0)
67(5)
Mėnesio
229(8)
113(0)
110(3)
107(12)
104(26)