Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Paaiškėjo kokiais elektromobiliais Lietuvos ir kitų šalių žmonės internete domisi labiausiai - vienoje šalyje pirmauja „Renault Twizy“!

2021-04-19 (0) Rekomenduoja   (6) Perskaitymai (440)
    Share

Kelionė link elektromobilio prasideda nuo susidomėjimo elektrinėmis mašinomis. Dabar tai vyksta internete - žmonės aktyviai ieško juos dominančių elektromobilių specifikacijų, kainos ir trūkumų. Kokio elektromobilio vardas dažniausiai vedamas į paieškos lauką?

Comparethemarket.com, draudimo bendrovės tinklapis, išanalizavo „Google“ paieškos duomenis ir atskleidė, kokiais elektromobiliais žmonės dažniausiai domisi internete. Šis tyrimas neapėmė hibridinių ir vandenilinių mašinų. Tačiau duomenys vis tiek yra labai įdomūs, nes paieška rodo, kad žmogus aktyviai domisi vienu ar kitu modeliu. Tyrimo autoriai stebėjo, kokie modeliai yra populiariausi pagal šį kriterijų skirtingose šalyse.

Tikriausiai nenustebins faktas, kad žmonės internete daugiausiai ieško „Tesla Model 3“. Tai - labai populiarus ir iš tikrųjų geras elektromobilis. Juk tai - pigiausias ir populiariausias „Tesla“ modelis. Net 94 šalyse jis užima pirmąją vietą pagal paiešku skaičių. „Tesla Model 3“ pagal paieškas pirmauja ir Lietuvoje.

 

Antroje vietoje - kitas „Tesla“ modelis. „Model X“ į paieškos lauką dažniausiai vedamas 27 šalyse. Pavyzdžiui, Filipinuose, Kazakstane, Irake, Mianmare, Kambodžoje, Namibijoje, Pietų Afrikos Respublikoje. Pagal šį rodiklį „Model X“ Europoje nepirmauja niekur.

Trečioje vietoje Comparethemarket.com sąraše rastume „Nissan Leaf“ (8 šalys, tarp kurių - Rusija, Ukraina ir Mongolija), ketvirtoje - „Hyundai Ioniq“ (6 šalys), penktoje - „BMW i3“ (4 šalys, kaip ir „Renault Zoe“ bei „Tesla Model S“).

 

„Polestar 2“, žurnalistų puikiai įvertintas „Volvo“ elektromobilis, daug internautų dėmesio sulaukia Norvegijoje ir Švedijoje. Tuo tarpu lenkai aktyviausiai domisi „Porsche Taycan“. Tačiau tikriausiai labiausiai stebina Turkija, kur internetinių paieškų reitingo viršūnėje rastume kuklųjį „Renault Twizy“ - mažytį dvivietį elektromobilį, iš esmės sukurtą pakeisti motoroleriams. 

Tyrimų duomenis ir žemėlapį galite pasižiūrėti čia.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(6)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
51(1)
48(0)
39(5)
32(3)
21(0)
21(0)
20(1)
17(0)
17(0)
Savaitės
229(8)
75(3)
70(0)
67(5)
Mėnesio
229(8)
113(0)
110(3)
107(12)
104(26)