Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Po pergalės UFC narve kovotojas kreipėsi į Eloną Muską: „Kur mano Tesla?!“

2021-05-19 (0) Rekomenduoja   (23) Perskaitymai (440)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

Po pergalių UFC mišrių kovos menų kovotojai dažnai kitai kovai pakviečia naują varžovą. Kartais po didelės pergalės minimi čempionų vardai, kartais - keliais reitingo lapeliais aukščiau įsikūrę sportininkai. Po pergalės praėjusį savaitgalį lengvo svorio kategorijos kovotojas Beneilas Dariushas kreipėsi į Eloną Muską.

Irane gimęs, bet JAV užaugęs Dariushas nugalėjo Tony Fergusoną. Kova nebuvo apylygė - Dariusho dominavimas buvo akivaizdus ir vienu metu jis vos neužbaigė kovos sukdamas Fergusono pėdą. Mišrių kovos menų mėgėjai vėliau išreiškė liūdęsį dėl akivaizdžiai artėjančios Fergusono karjeros pabaigos - šis sportininkas net kelis kartus buvo visai arti kovos dėl čempiono titulo.

Tačiau į UFC narvą krypo ne tik kovų mėgėjų akys. Mat po kovos Dariushas kreipėsi ne į kitą kovotoją, o į Eloną Muską. Tiesa, matuotis pirštinių milijardieriui jis nesiūlė. Tiesiog dar gruodį užsakytas Dariusho žmonos „Tesla“ niekaip nepasiekia šeimos. Dariushas skundėsi, kad jau pusę metų laukia automobilio ir jis šeimai yra labai reikalingas.

 

Interviu narve ėmė Musko pažįstamas Joe Roganas ir Dariushas į tai atkreipė dėmesį. Interviu ištrauka greitai paplito po socialinius tinklus ir įvairius interneto puslapius ir Muskas privalėjo atsakyti.

Tiesa, Musko atsakymas „Twitter“ buvo trumpas ir formalus - „Greitai bus pristatytas. Atsiprašau už vėlavimą!“

 

Beje, spaudos konferencijoje Dariushas sužinojo, kad Muskas yra savotiškas jo viršininkas. Jis yra vienas iš „Endeavor Group“ investuotojų, o šiai kompanijai priklauso UFC. Daug žmonių mano, kad Muskas dalyvauja tik tose kompanijose, kurias pats yra sukūręs. Tačiau iš tikrųjų jis turi nemažą investicijų paketą.

„Tesla“ automobiliai vėluoja dėl to, kad „Model S“ ir „Model X“ buvo stipriai atnaujinti. Juose dabar diegiamos naujos baterijos. Kaip minėjo Muskas, „Tesla“ nori įsitikinti, kad naujos baterijos yra visiškai saugios.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(26)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(23)
Visi šio ciklo įrašai:
2021-05-21 ->
2021-05-19 ->
Po pergalės UFC narve kovotojas kreipėsi į Eloną Muską: „Kur mano Tesla?!“
23
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(0)
27(5)
23(0)
16(0)
16(0)
14(0)
11(0)
Savaitės
70(1)
70(0)
62(0)
61(0)
57(0)
Mėnesio
233(8)
111(3)
108(12)
105(0)
105(26)