Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Skelbiama, kad „Porsche“ ruošia pasaulinį „Taycan“ atšaukimą: jei pasitvirtins blogiausias spėjimas - tai bus smūgis kompanijai

2021-07-01 (2) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (110)
    Share

„Porsche Taycan“ yra labai daug dėmesio sulaukęs elektromobilis. Jis yra labai dinamiškas, savotiškai gražus ir pakankamai praktiškas. Viena iš gerųjų jo savybių - per atstumą atkeliaujantys atnaujinimai. Bet „Porsche“, kaip pranešama, vis tiek ruošia pasaulinį „Taycan“ atšaukimą dėl techninių problemų.

„Porsche“, kaip praneša „Automotive News“, šiuo metu ruošiasi dideliam „Taycan“ atšaukimui. Daugybė šio modelio elektromobilių patiria staigų galios dingimą. Apie avarijas nepranešama, bet akivaizdu, kad tai yra ir saugumo problema.

Dar gegužę buvo kalbama apie tai, kad JAV net keli „Taycan“ automobiliai be jokios priežasties perėjo prie avarinio režimo. Jis riboja automobilio judėjimo greitį ir akceleraciją. JAV Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija ėmė tirti tuos atvejus, o savininkai tikėjosi, kad šią programinės įrangos problemą „Porsche“ išspręs per atstumą.

Visgi, jei ši maždaug gandų lygmenyje sklandanti informacija pasitvirtins, „Porsche“ ruošiasi kviesti „Taycan“ savininkus į techninio aptarnavimo centrus. Tai bus didelis smūgis automobilio reputacijai ne tik dėl paties gedimo, bet ir dėl to, kad didesni atnaujinimai per atstumą tiesiog yra neįmanomi.

„Tesla“ oru savo automobiliams siunčia pačius įvairiausius atnaujinimus. Štai visai neseniai 300 tūkstančių automobilių Kinijoje gavo naują garsą, pranešantį apie įjungtą išmanųjį autopilotą. Atrodo kaip visai mažas patobulinimas, bet tai yra garso failai, kuriuos reikia nusiųsti į kiekvieną automobilį.

 

„Taycan“ vis tiek yra geras automobilis. Dinamiškas, gražus ir išskirtinis. Bet „Porsche“ ir visa „Volkswagen“ grupė turi sugalvoti, kaip per atstumą atnaujinti automobilių programinę įrangą. Tai yra labai reikalingos funkcijos ir tokie sprendimai ateityje bus labai reikalingi.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(8)
Neverta skaityti!
(8)
Reitingas
(0)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
54(0)
41(0)
41(0)
33(0)
31(0)
28(0)
26(0)
24(2)
23(0)
Savaitės
75(3)
70(0)
67(5)
62(1)
Mėnesio
231(8)
110(3)
107(12)
104(26)
102(0)