Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Pamatykite įspūdingą futuristinį animacinį filmą kuriuo pasidalino Elonas Muskas – vaidina garsusis „Cybertruck“: kovoja su Žemę užgrobusiais robotais stebėtinai panašiais į „Boston Dynamics“ (Video)

2021-07-19 (1) Rekomenduoja   (22) Perskaitymai (55)
    Share

Animacinis filmas vaizduoja postapokaliptinį pasaulį, kuriame gatvėse klaidžioja automatais ginkluoti robotai.

Elono Musko „Cybertruck“ nepalieka abejingų. Nuo tada, kai buvo paviešinti niekad nematyto sunkvežimio vaizdai, vienus jis itin sužavėjo, kiti jo dizaino negali pakęsti, lygindami aštrias jo formas su grubiai skusta bulve.

Dabar Elonas Muskas „Twitter“ tinkle pasidalino įspūdingu animaciniu filmu, kuriame vaidina visame pasaulyje žinomas jo kompanijos „Tesla“ „Cybertruck“ elektrinis pikapas. Vaizdo įrašas sukurtas post-apokaliptine dvasia – pasaulyje, kuriame robotai gatvėmis laksto su kulkosvaidžiais.

Kai „Cybertruck“ važiuoja šiomis apleistomis gatvėmis, moteris per kito „Tesla“ elektromobilio langą šaudo iš automato, išguldydama robotų seriją. Tuo tarpu vairuotojas sako: „Aš jus nuvešiu tiesiai prie bombos“, o po to - „Nusiramink, tai niekų darbas“.

Pakeliui link bombos, „Cybertruck“ „ištaško“ kelyje pasitaikusius robotus ir tvoras. Pagaliau jis pasiekia bombą ir paleidžia grandinę, kuri užsikabina už bombos ir ištraukia ją iš vietos.

„Ateina tamsa. Dabar laikas. Tai dabar arba niekada. Tiesiog varyk", - vėl sako vairuotojas, kai „Cybertruck“ nuvažiuoja nuo uolos ir pakyla į orą, kur jo laukia milžiniškas apskritas sūkurys. Kai „Cybertruck“ nukrypsta tiesiai į sūkurį, bomba sprogsta, o vaizdo įrašas baigiasi tuo, kad susimąstome, kas nutiko vairuotojui ir sunkvežimiui.

 

Muskas pasidalijo šiuo vaizdo įrašu su antrašte: „Cybrrrtruck“. Tai mums nelabai ką pasako apie jo motyvaciją dalintis vaizdo įrašu, bet galime tik manyti, kad jam jis atrodė „kietas“, kaip ir mums.

Be to, atrodė, kad robotai yra panašūs į „Boston Dynamics“ robotus. Ar Elonas Muskas galėtų imtis „Boston Dynamics“? Manome, kad ne, bet įdomus klausimas, kurį reikia apmąstyti. Mėgaukitės pridėtu vaizdo įrašu!

MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(35)
Neverta skaityti!
(13)
Reitingas
(22)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
54(0)
41(0)
41(0)
33(0)
31(0)
28(0)
26(0)
24(2)
23(0)
Savaitės
75(3)
70(0)
67(5)
62(1)
Mėnesio
231(8)
110(3)
107(12)
104(26)
102(0)