Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

„Tesla“ joks potvynis nebaisus: dar kartą užfiksavo plaukiančią užtvindytomis gatvėmis – iš vandens kyšo tik stogas (Video)

2021-08-20 (8) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (275)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

Nebandykite to pakartoti patys. Bet jeigu visgi bandysite, būtinai pasidalinkite vaizdo įrašu.

Neseniai rašėme, kaip Kinijoje „Tesla Model 3“ savininkai drąsiai „plaukia“ per užtvindytas gatves. Dabar eismo dalyviai nufilmavo dar vieną drąsuolį.

Vaizdo įraše matyti, kaip „Tesla“ elektromobilis važiuoja užtvindytoje gatvėje. Automobilis palengva „yrėsi“ į priekį, nepaisant fakto, kad iš vandens kyšojo tik jo stogas.

Tiesą sakant, kaip įrodo vienas neseniai pasirodęs vaizdo įrašas, transporto priemonės variklis gali efektyviai paversti automobilį valtimi.

„Tesla“ valtis

 

Visgi, rekomenduojame to nekartoti, turint omenyje galimai kilsiančias problemas dėl garantijos ar draudimo.

Elonas Muskas anksčiau juokavo apie tai sakydamas, kad „Cybertruck“ galėtų būti amfibija, bet idėja liko neįgyvendinta. Bent jau kol kas.

 

Kalbant apie visišką panirimą į vandenį, neaišku, ar „Tesla“ leis jums efektyviai plaukti su žuvimis. Tačiau vien tai, kad automobilis gali „braidyti“ pusės metro ar didesniame gylyje, yra nemenkas inžinerinis pasiekimas.

Galingas variklis, kurio neįmanoma nuskandinti, priešingai nei degimo variklis, skatina pasirinkti būtent „Tesla“ kito potvynio metu. Tačiau dėl šio triuko tikrai neverta prarasti automobilio, kad ir kaip smagiai toks „pasiplaukiojimas“ atrodytų.

MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(6)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(4)
Visi šio ciklo įrašai:
2021-08-20 ->
„Tesla“ joks potvynis nebaisus: dar kartą užfiksavo plaukiančią užtvindytomis gatvėmis – iš vandens kyšo tik stogas (Video)
2021-08-06 ->
Komentarai (8)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(9)
30(1)
29(3)
29(9)
23(0)
21(0)
20(0)
18(6)
Savaitės
90(1)
80(0)
77(6)
Mėnesio
111(22)
102(1)
92(0)
82(5)