Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Elektromobiliai bijo vandens? Nė velnio! Pažiūrėkite, kokį gylį įveikia „Rivian R1T“ (Video)

2021-09-02 (0) Rekomenduoja   (3) Perskaitymai (440)
    Share

„Rivian R1T“ jau tuoj turėtų pasiekti pirmuosius pirkėjus. Tai - visiškai naujo elektromobilių gamintojo pikapas, skirtas aktyviems žmonėms. Bet ar juo bus galima važiuoti per upes?

Iš tikrųjų, elektromobiliai puikiai tinka ekstremaliems pasivažinėjimams. Taip, jie yra sunkesni, bet pasižymi itin žemu svorio centru. Be to, elektros varikliai pasižymi itin stipriu sukimo momentu, kompiuteris gali jiems suteikti daug skirtingų galios profilių, todėl pasivažinėjimai bekelėje neturėtų kelti didelių problemų. O kaip vanduo?

Nors elektra ir vanduo nėra geriausi draugai, elektromobiliai vandens negali bijoti. Juk lauke lyja, o ant gatvių pasitaiko balų - elektros komponentai privalo būti gerai apsaugoti, net jei automobilis nėra skirtas važinėjimui bekelėje. „Rivian R1T“, žinoma, yra kita istorija.

„Rivian R1T“ gali važiuoti per kone metrą vandens. Vanduo gali apsemti visą automobilio nosį - tai nesvarbu, nes po kapotu nėra oru kvėpuojančio vidaus degimo variklio:

„Rivian R1T“ jau turėjo pasiekti savo pirmuosius pirkėjus. Tokie bandymų vaizdo įrašai jų optimistiškai galbūt ir nenuteikia - ar automobilis išriedės į gatves, jei vis dar yra bandomas? Tačiau informacija nebuvo atnaujinta ir apie naujus atidėjimus nepranešama - R1T pirkėjus turėtų pasiekti dar šį mėnesį.

 

Praeitą savaitę „Rivian“ paskelbė, kad naujausiame investicijų raunde pritraukė dar 80 milijardų dolerių. Investuotojai tiki šia kompanija - tarp jų yra ir „Amazon“ bei „Ford“. 10 milijardų dolerių investicijų ir rezultatai jau matomi. Nors didžiausią džiaugsmą pamatysime tik tada, jei į žurnalistų ir pirkėjų rankas patekę „Rivian“ bus išties tokie geri, kaip žadėta.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
41(0)
41(0)
29(0)
25(1)
21(4)
19(4)
19(0)
15(0)
Savaitės
66(0)
66(0)
64(0)
58(7)
Mėnesio
234(8)
108(0)
105(22)
98(0)