Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Šis mažas visureigis yra juokingas, bet aplinkai draugiškas žaislas - kelyje jis nėra laukiamas (Video)

2021-09-15 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (385)
    Share

„Pickman XR“ yra tarsi sportuojantis golfo laukų automobiliuko brolis.

„Pickman XR“ - tai tik bekelei skirtas elektrinis visureigis. Jis yra varomas keturiais ratais, turi nepriklausomą važiuoklę ir iš tikrųjų gali suteikti nemažai džiaugsmo. Jo ilgis - 3,6 m, plotis - 1,52 m. Dvivietė „Pickman XR“ versija sveria vos 620 kg, bet gali vežti 600 kg krovinius. Tiesa, keturvietis, šiek tiek didesnis „Pickman XR“ nenori būti pakrautas daugiau nei 500 kg.

„Pickman XR“ priekyje - 3 kW, gale - 7,5 kW variklis. Kaip galite suprasti, tai nėra greitas automobilis. Ir nuvažiuoja jis netoli - gamintojas teigia, kad 7,3 kWh baterijos pakaks 80 km. Tiesa, galima įsigyti didesnę bateriją, kuri turėtų padidinti nuvažiuojamą atstumą iki 145 ar net 209 km.

„Pickman XR“ nėra laukiamas gatvėje. Maksimalus jo greitis siekia vos 80 km/val. Be to, jis neatitinka saugumo standartų. Tačiau nepriklausomą važiuoklę turintis visureigis bekelėje turėtų būti pakankamai smagus. „Pickman XR“ turi tris bėgius - lėtąjį, skirtą sudėtingoms bekelės sąlygoms, greitesnį ir greičiausią. Pastarasis atjungia priekinį variklį ir XR tampa varomas tik galiniais ratais.

 

„Pickman XR“ viduje - LCD ekranas, elektriniai langai, dar keli žaisliukai. Nors ir yra labai mažas, XR turi net galinio vaizdo kamerą ir vairo stiprintuvą. Sumokėję papildomai gaus oro kondicionierių, LED žibintus, papildomus lizdus įrankiams ar kitai įrangai.

Dvivietis „Pickman XR“ kainuos nuo 17 tūkstančių dolerių, keturvietis - nuo 18 tūkstančių. Tą kainą galima greitai padidinti, jei bus pasirinktos didesnės baterijos. Tiesa, net neaišku, ar šis automobilis pasieks serijinę gamybą. Šiuo metu „Pickman XR“ kūrėjai stengiasi surinkti pinigų sutelktinio finansavimo platformoje „Indiegogo“.

 

„Pickman XR“ gali sudominti ūkius, parkus ir nuotykių ieškotojus. Tai turėtų būti smagus žaislas, bet ar jis sulauks daug pirkėjų už tokią kainą?

Verta skaityti! Verta skaityti!
(3)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
56(0)
37(0)
31(0)
26(0)
24(0)
21(0)
20(0)
19(0)
15(9)
13(4)
Savaitės
93(1)
80(0)
70(5)
Mėnesio
93(0)
83(5)
78(6)