Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Atliko „Tesla Model Y“ ir „Volkswagen ID.6 CROZZ“ susidūrimo testą: kuris automobilis pasirodė geriau? (Video)

2021-10-15 (5) Rekomenduoja   (25) Perskaitymai (275)
    Share

„YouTube“ platformoje pasirodė įdomus „Tesla Model Y“ ir „Volkswagen ID.6 CROZZ“ susidūrimo testas.

Abu modelius galima įsigyti Kinijoje, čia ir buvo atliktas susidūrimo testas.

Žinoma, teisingumo dėlei, prieš „Tesla Model Y“ reikėtų pastatyti lengvesnį „Volkswagen ID.4“, bet šiame bandyme turime sunkesnį ir ilgesnį „Volkswagen ID.6 CROZZ“.

Priekinio smūgio testas atliktas abiems automobiliams važiuojant 64 km/h greičiu su 50 % poslinkiu. Tai prilygsta atsitrenkimui į stacionarų, deformuotą barjerą važiuojant 128 km/h greičiu.

Rezultatai nėra blogi – abiejų automobilių keleivių salonai liko nepažeisti ir nekilo gaisras, tačiau manekenai atsitrenkė į oro pagalves, sėdynes, duris ar kitus elementus.

„Tesla Model Y“ vairuotojo pusės durys po avarijos negalėjo atsidaryti, o „Volkswagen ID.6 CROZZ“ visos ketverios durys atsidarė.

Apskritai žalos lygis atrodo panašus – mums sunku pasakyti, kuri viena transporto priemonė yra geresnė už kitą šiame konkrečiame bandyme, ypač todėl, kad kalbos barjeras neleidžia mums visiškai suprasti išvadų (teste kalbama kinų kalba).

Galbūt yra nedidelis „Volkswagen ID.6 CROZZ“ pranašumas, palyginti su „Tesla Model Y“, tačiau atsižvelgiant į tai, kad „Tesla Model Y“ yra pastebimai lengvesnis, jis iš tikrųjų pasirodė gana gerai. Abu automobiliai turėtų būti laikomi labai saugiais.

 

Štai trumpas žvilgsnis į išardytus automobilius po susidūrimo bandymo, kuriame matyti beveik nepažeistas „ID.6“ akumuliatorių blokas ir šiek tiek sulankstytas „Model Y“ akumuliatoriaus dėklas:

Ir tas pats avarijos testas, apie kurį pranešė kitas „YouTube“ kanalas:

MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(36)
Neverta skaityti!
(11)
Reitingas
(25)
Komentarai (5)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
31(1)
29(0)
27(0)
25(6)
22(2)
22(0)
21(0)
19(1)
18(0)
Savaitės
90(1)
80(0)
77(6)
Mėnesio
111(22)
102(1)
92(0)
82(5)