Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

„Volkswagen“ vejasi „Tesla“ - abu gamintojai greitai parduos daugiau nei po milijoną elektromobilių per metus

2021-10-18 (0) Rekomenduoja   (11) Perskaitymai (330)
    Share

„Volkswagen“ nerimauja dėl „Tesla“ pozicijų stiprėjimo Europoje, tačiau ir vokiečių automobilių gamintojo pozicija yra pakankamai stipri. Praėjusį ketvirtį „Volkswagen“ pardavė 109 % daugiau elektromobilių nei per tą patį laikotarpį praeitais metais.

Apskritai, „Volkswagen“ šiemet greičiausiai parduos 138 % daugiau elektromobilių nei pernai. Jei augimas tęsis, 2022-aisiais „Volkswagen“ pirkėjams gali pristatyti net milijoną elektromobilių. Tai - labai spartus augimas. Ir nors „Tesla“ šį pasiekimą savo rezultatų lentelėje gali įsirašyti dar šiemet, vokiečiai vejasi.

Neseniai rašėme, kad „Volkswagen“ skubina elektrifikaciją, nes jaučia „Tesla“ spaudimą. Tai, žinoma, yra tiesa - „Tesla“ gamykla prie Berlyno per savaitę galės pagaminti po 5-10 tūkstančių elektromobilių. Tačiau „Volkswagen“ neprivalo veržtis į tiesioginę kovą su Musko elektromobilių gamitoju. „Volkswagen“ duona - pigesni ir labai praktiški automobiliai. „Volkswagen“ stiprybė - labai plati, visus poreikius dengianti modelių gama. Ar „Tesla“ gamins elektrinį mikroautobusą? Galbūt gamins pigų hečbeką, kuris galės konkuruoti su ID.3, bet tai - ne artimiausios ateities planai.

Be to, nors elektromobiliai „Tesla“ stipriai lenkia „Volkswagen“, didžiausias Vokietijos automobilių gamintojas turi žymiai didesnius gamybos pajėgumus. Tiesiog didelė jų dalis vis dar yra skirta benzininiams ir dyzeliniams automobiliams. Jei kalbėtume apie visus į elektros lizdą jungiamus automobilius (ir elektromobilius, ir hibridus), „Volkswagen“ ir „Tesla“ varžosi labai lygiai.

 

Elektromobiliuose skirtumas yra žymiai didesnis, bet „Volkswagen“ vejasi. „Volkswagen“ grupė liepos-rugsėjo mėnesį pirkėjams pristatė 122,1 tūkstančius elektromobilių. Per tą patį laikotarpį „Tesla“ pardavė 241,3 elektromobilius. Skirtumas milžiniškas, bet jis mažėja - lyginant su 2020-aisiais „Volkswagen“ paaugo 108,5, „Tesla“ - 73 %.

Ar „Tesla“ šiemet tikrai pristatys milijoną elektromobilių? Bus sunku, bet gamyklos Teksase ir Berlyne gali padėti. Pagal dabartinius ir pernykščius rodiklius, šiemet „Tesla“ pristatys 836,5 tūkstančius elektromobilių, bet yra vilties, kad paskutinis ketvirtis bus žymiai stipresnis.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(15)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(11)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
56(0)
37(0)
31(0)
26(0)
24(0)
21(0)
20(0)
19(0)
15(9)
13(4)
Savaitės
93(1)
80(0)
70(5)
Mėnesio
93(0)
83(5)
78(6)