Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

„Bitės“ klientai už automobilių stovėjimą Šiauliuose gali sumokėti telefonu

2007-12-19 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (648)
    Share

Mobiliuoju telefonu atsiskaityti už automobilio stovėjimą nuo šiol galima ir Šiauliuose. Tokia galimybe pirmieji šalyje gali naudotis telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai. Naują Šiauliuose paslaugą „Bitė“ pristato kartu su bendrove „Eismas“. Sumokėti už automobilio stovėjimą mobiliuoju telefonu „Bitės“ klientai taip pat gali Vilniuje, Kaune ir Trakuose.

„Telefoną kišenėje turime kur kas dažniau nei reikiamą kiekį smulkių monetų, todėl tikimės, kad Šiaulių vairuotojams bus patogu sumokėti už paliktą automobilį mobiliai. Be to, tam net nereikės išlipti iš automobilio ieškant mokėjimo automato ar aikštelės prižiūrėtojo, kas ypač aktualu žiemą“, – sakė „BITĖS plius“ paslaugų vadovas Šarūnas Chomentauskas.

Pasak jo, dar vienas svarbus naujosios paslaugos pranašumas verslo klientams – paprastesnė išlaidų apskaita. „Darbuotojams nereikės rinkti kvitų už automobilio stovėjimą, išlaidos automatiškai įtraukiamos į bendrovės sąskaitą už mobilųjį ryšį ir pateikiamos atskiroje eilutėje“,– sakė Š. Chomentauskas.

Atsiskaityti už automobilio stovėjimą Šiauliuose „Bitės“ klientai gali dviem būdais. Vienas iš jų – sumokėti mobiliojo interneto portale „BITĖ plius“ (wap.biteplius.lt), rubrikoje „Būtina kasdien“ pasirinkus paslaugą „Auto statymas“. Čia galima apmokėti automobilio stovėjimą, realiuoju laiku matyti, kiek liko laiko iki apmokėto laiko pabaigos, o prireikus, pratęsti automobilio stovėjimo laiką.

Kitas būdas – išsiuntus SMS numeriu 1332 su atitinkama informacija. Paslaugos užsakymo SMS kainuoja 0,25 Lt, o priminimo žinutė (jei vairuotojas jos pageidauja) – 0,10 Lt. Mokestis už automobilių stovėjimą yra nustatytas Šiaulių miesto savivaldybės. SMS tekstą galima rasti ant specialaus mokėjimo lipduko arba pasitikslinti adresu www.biteplius.lt

Šiauliuose atsiskaityti mobiliai bus galima visose mokamose miesto automobilių stovėjimo aikštelėse. Patogu ir tai, kad mokėdami mobiliuoju telefonu, vairuotojai galės tiksliau apskaičiuoti automobilio statymo laiką, nuo kurio priklauso ir mokesčio dydis. Tiksliai nežinant, kiek užtruks palikti automobilį, galima sumokėti už trumpesnį stovėjimo laiką, o jei prireiks jį pratęsti, tai bus galima padaryti mobiliai.

Norint naudotis paslauga „Automobilių statymas“ reikia prie automobilio stiklo priklijuoti specialų mobilaus mokėjimo lipduką ir užregistruoti jo brūkšninį kodą. Lipdukus galima nemokamai pasiimti „Bitės“ salonuose arba iš stovėjimo aikštelių inspektorių. Jau turintiems lipdukus ir besinaudojantiems šia paslauga kituose miestuose „Bitės“ klientams tas pats lipdukas galios ir Šiaulių mieste.

Naujausiais duomenimis, šiemet už automobilių stovėjimą mobiliuoju telefonu atsiskaitančių „Bitės“ klientų skaičius Lietuvoje išaugo ketvirtadaliu, palyginti su praėjusiais metais. „Bitės“ klientai atsiskaityti už automobilio stovėjimą telefonu Vilniuje ir Kaune gali nuo 2002 metų, o Trakuose – nuo šių metų rugpjūčio.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
42(0)
30(3)
29(5)
22(0)
21(3)
17(0)
16(0)
13(0)
11(1)
Savaitės
86(0)
68(7)
61(5)
57(4)
56(5)
Mėnesio
141(25)
120(17)
116(15)
111(10)