Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Į kovą su greičio mėgėjais stojo apsinuoginusios gražuolės (video)

2007-07-10 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (3079)
    Share

Danijos kelių statistika pakankamai iškalbinga - apie 70 % danų karts nuo karto viršija leistiną greitį. Specialistų nuomone, tai įvyksta tiesiog todėl, kad vairuotojai nelinkę stebėti kelio ženklų. Kad vairuotojai pagaliau imtų atkreipti dėmesį į ženklus gatvėse pasirodė merginos, pasivadinusios Speedcontrol Bikini Bandits. Jos stovi keliuose ir rankose laikydamos ženklus bando atkreipti vairuotojų dėmesėį į ribojamą greitį. Ir tai joms visai neblogai sekasi, tik neaišku dėl ko - ar dėl laikomų ženklų, ar dėl to, jog jos stovi...apsinuoginusios.

Merginų rūbeliai iš ties kuklūs - aukštakulniai bateliai ir trumputis sijonukas. Efektas stulbinantis - eismas sulėtėjo žaibiškai. Nors abejonių kelia pati priežastis - ar pagaliau pastebėti ženklai, ar tiesiog noras atidžiau apžiūrėti merginų grožybes (tuo labiau, jog merginos yra gana patrauklios).

Negana to, kai kurie vairuotojai sugeba tiesiog atsistoti šalia gražuolių ir iki valiai atsižiūrėti. Tuo pačiu sukeldami visai padoraus dydžio kamščius...

Tad ne visai aišku, daugiau naudos ar žalos iš šitos idėjos... O gal vietoj greičio matavimų kamerų ir Lietuvoje reiktų išbandyti panašią akciją?..

Šaltinis: TopNews

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(0)
19(7)
17(0)
16(0)
14(1)
14(0)
13(0)
10(0)
Savaitės
89(1)
Mėnesio
150(2)
148(15)
146(3)
143(12)
139(22)