Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Automobiliai ir traukiniai

Nissan ir mobilus telefonas nesuderinami?

2007-07-10 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (544)
    Share

Vienas iš stambiausių automobilių gamintojų Nissan Motors padarė sensancingą pranešimą. Pasirodo, mobilieji telefonai gali pakenkti elektroninių raktų I-Keys darbui.

Nissan gamintojai rekomenduoja nenaudoti mobiliųjų telefonų kartu su „Intelligent keys“ (I-keys) sistema, leidžiančia atrakinti ir užrakinti automobilio duris mygtuko paspaudimu bei tokiu pat būdu, net neįkišus raktelio į užvedimo spynelę, užvesti variklį.

Jeigu mobilus telefonas laikomas netoli nuo I-Keys pultelio, įeinantys ir išeinantys skambučiai gali tam tikru būdu pakenkti elektroninėms įrenginio schemoms, dėl ko sistemos veikimas gali taptų neprognozuojamas. Gedimų pobūdis nedetalizuojamas, tačiau ir be to aišku, jog šios technologijos nelabai suderinamos.

Kol kas tokia problema iškilo tik šiemet išleistų „Altima Infiniti G35“ modelių savininkams. Jei jūs susidursite su panašiais nesklandumais, „Nissan“ rekomenduoja kreiptis į prekybos atstovus, kurie privalo nemokamai pasiūlyti naują „I-Keys“.

Atnaujinti „I-Keys“, kuriems šios problemos jau nebegrės turėtų pasirodyti šių metų rudenį. O kol kas teks rinktis, ko labiau norite - pasivažinėti ar pakalbėti telefonu.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(0)
19(7)
17(0)
16(0)
14(1)
14(0)
13(0)
10(0)
Savaitės
89(1)
Mėnesio
150(2)
148(15)
146(3)
143(12)
139(22)