Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Krovininis transportas ir pervežimai (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2011-09-26 0
Berlyne (Vokietija) gyvenantis menininkas internetiniame aukcione įsigijo japonišką vikšrinį mini savivartį ir jį „apginklavo“ 4 tūkst. vatų „garso“ arsenalu. Savo kūrinį vokietis pavadino tanku „Panzer“ (taip buvo vadinami ir Antrojo pasaulinio karo metų vokiški tankai) bei nukreipė jį prieš… virtualėjantį pasaulį.
(3) 2011-09-21 0
Ne, ženkliukas „S“ čia nereikalingas. Tokioje smėlio dėžėje galėtų žaisti ir vaikai. Tik jie žaislams iš tokios smėlio dėžės – fiziškai gerokai per maži. Mat ekstremalių potyrių ištroškę suaugėliai toje dėžėje kapstosi, stato pilis ir visokias šunybes krečia ne kastuvėliais ir kibirėliais, o… didžiuliais ir tikrais vikšriniais traktoriais – ekskavatoriais ir buldozeriais. Tokį išties originalų būdą finansinės krizės metu išnaudoti be naudos st...
(15) 2011-09-06 0
Rugpjūčio 27 d. Mantorpe (Švedija) vykusiame vilkikų ir sunkvežimių festivalyje sunkioji kelių technika smaginosi iš peties. Dyzelinis vilkikas „Volvo“, pavadinimu „Mean Green“, traukos lenktynėse ant menčių patiesė… „Ferrari F430“.
(8) 2011-09-01 0
Nors pirmi elektra varomi automobiliai buvo išrasti dar XIX a., jie vis dar laikomi prabangos dalyku. Kompanijos dar tik ruošiasi masinei jų gamybai. Iki šiol buvo galvojama tik apie lengvųjų elektra varomų automobilių gamybą. Pastaruoju metu žiniasklaidoje pagausėjo žinių apie elektra varomų vilkikų bandymus bei užsakymus iš rimtų firmų. Be to, užsakovų geografija labai plati – nuo Amerikos iki Kinijos.
(0) 2011-07-07 0
Birželio pabaigoje pristatytas naujasis „Mercedes-Benz Actros“ – viena svarbiausių šių metų rinkos naujienų. Pasaulinė premjera Briuselyje pritraukė daugiau nei 400 įmonių vadovų ir politikų iš viso pasaulio.
(0) 2011-07-04 0
 Auganti konkurencija puspriekabių ir priekabų rinkoje skatina gamintojus ieškoti naujų sprendimų siekiant klientams pasiūlyti patrauklesnių produktų. Austrijos kompanija “Schwarzmüller“, jau daugiau nei 140 metų žinoma kaip patikima puspriekabių ir priekabų gamintoja, pradėjo pati gaminti ir montuoti į puspriekabes slankiojančias grindis, kurios vis dažniau naudojamos kaip alternatyva krovinių gabenimui žemės ir miškų ūkyje, bei atliekų perdirbimo srityje.
(1) 2011-06-01 1
„Volvo“ plečia savo alternatyviųjų degalų programą ir tampa pirmuoju Europos sunkvežimių gamintoju, kurio naujasis dujomis varomas vilkikas „Volvo FM MethaneDiesel“ atitinka regioniniams ir tolimiesiems gabenimams taikomus reikalavimus.
(0) 2011-05-02 0
„Volvo Trucks“ pradeda kampaniją, kuria siekiama supažindinti su degalų sąnaudų mažinimo galimybėmis keičiant požiūrį į sunkvežimių eksploataciją, technologijas ir vairavimo įpročius. Švedijos sunkvežimių gamintojas sako, kad daug sutaupyti galima ir labai paprastomis priemonėmis.
(0) 2011-02-25 0
Bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ įdiegtas inovatyvus sprendimas elektroniniu būdu Lietuvos muitinių informacinei sistemai perduoda išankstines deklaracijas apie krovinius gabenamus iš trečiųjų šalių į Europos Sąjungos teritoriją.
(0) 2011-02-15 0
„Volvo Trucks“ pristatė „Worldtrucker.com“ bendruomenę internete ir tikisi, kad ji taps didžiausia ir aktyviausia sunkvežimių vairuotojų bendruomene pasaulyje. Pasiūliusi vairuotojams tapti jos nariais, kompanija tikisi sudominti šia profesija daugiau žmonių ir skatinti naujų vairuotojų įdarbinimą.
(1) 2011-02-11 0
Projektas „One More Pile“ Šiaurės Švedijoje įgyvendinamas jau dvejus metus. Įgyvendinant šį projektą ieškoma būdų racionalizuoti medienos gabenimą. Dėmesio centre – 30 metrų ilgio ir 66 tonų naudingosios apkrovos „Volvo“ miškavežis. Naujausios ataskaitos duomenimis, jei būtų leista eksploatuoti tokius autotraukinius medienos gabenimui, degalų sąnaudas pavyktų sumažinti net 20 proc.
(8) 2010-09-22 0
Nuo rugsėjo 21 d. Kauno ir Šanchajaus oro uostai susijungė nauja reguliaria krovinių pervežimo oru linija. Tai pirmas tokio dydžio krovinių gabenimo oru maršrutas regione. Tikimasi, jog jis ilgam pakeis Europos rinkoms skirtų Kinijos tranzitinių krovinių pristatymo grandinę.
(8) 2010-09-08 0
2011 metais Vokietijos keliuose gali pasirodyti vadinamieji „gigalaineriai“. Tai 25 metrų ilgio autotraukiniai, kurių bendroji masė siektų net 60 tonų. Vokietijos transporto ministras Peter Ramsauer nusiteikęs kelius šiems sunkiasvoriams atverti jau kitų metų pradžioje. Tačiau šalies automobilininkai ir politikai šias inovacijas vertina su baime.
(23) 2010-06-17 1
Dar vienas koncepcinis automobilio modelis - šį sykį dizaineriai nusitaikė į puikiai Rytų Europoje žinomą sunkvežimį KAMAZ. Po "patobulinimų" panašu, jog iš įprastinio KAMAZ neliko nieko, išskyrus galimybę pervežti krovinius. Ir tai šią galimybę numatoma patobulinti - priklausomai nuo krovinių dydžių KAMAZ galės transformuotis į savotišką automobilinį traukinį.
(1) 2010-06-01 0
Progresas vyksta stulbinančiu greičiu. Jau po dešimties metų sunkvežimiai bus mažai kuo panašūs į šiandieninius. Taip mano „Volvo Truck Corporation” Dizaino direktorius Rikardas Orelas, kuris yra viena pagrindinių figūrų, atsakingų už koncepcinį „Volvo 2020” sunkvežimį.