Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Krovininis transportas ir pervežimai (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(16) 2012-10-26 0
Jokios gamtos taršos, begarsis variklis ir svarbiausia – minimalios sąnaudos verslui. Tokį tikslą užsibrėžę unikalaus elektromobilio „JonElis“ kūrėjai, pradeda teikti „žaliojo pervežimo“ paslaugas. „Green Express“ tikslas – visus turimus įprastiniu kuru varomus krovininius autobusiukus perdaryti į elektrinius ir pasiūlyti ekologišką paslaugą už prieinamą kainą.
(4) 2012-10-10 2
„Mercedes-Benz“ netrukus pradės serijinę naujo trijų ašių sunkvežimio „Unimog U 5000“ su ratų formule 6×6 gamybą. Šį universalų bekelės virtuozą labai palankiai Hanoverio IAA parodoje įvertino kelininkai, miškininkai, statybininkai ir komunalinio ūkio bei specialiosios paskirties tarnybų specialistai.
(14) 2012-09-25 5
Rusijoje važinėja itin daug automobilių su automobilinėmis vaizdo kameromis. Tai prietaisai, fiksuojantys viską, kas vyksta šalia automobilio. Jie neretai praverčia bendraujant su nesąžiningais policininkais, kurie bando vairuotojus nubausti už nebūtus pažeidimus, ar kokio ginčytino eismo įvykio atveju. Be to, kai yra tiek daug kelią fiksuojančių elektroninių akių, interneto platybėse itin dažnai pasirodo vis naujų vaizdelių apie vis dar egzotikos kupiną šios šalies ...
(0) 2012-07-18 0
„Volvo Trucks“ sukūrė naują GSM ryšio technologija paremtą sistemą, kuri servisui leidžia įvertinti eksploatuojamo sunkvežimio būklę nuotoliniu būdu. Šis sprendimas vežėjams leis išvengti neplanuotų prastovų ir sumažinti išlaidas techninei priežiūrai. Europoje šią sistemą planuojama pristatyti 2013 m.
(2) 2012-05-14 0
Nuo 2012 m. pradžios Vokietijoje yra bandomi „gigalaineriai“ – autotraukiniai, kurių bendras ilgis 25 m. Šiuos bandymus inicijavo Vokietijos transporto ministerija. Kol kas pirmieji bandymų rezultatai nėra skelbiami ir neaišku į kurią pusę nukryps įstatymų leidėjų palaikymas, tačiau jau dabar šių transporto priemonių šalininkai ir priešininkai laiko surėmę ginklus, nors iki bandymų pabaigos dar liko daugiau nei 3,5 metų.
(8) 2012-04-19 1
Dar šį mėnesį Vokietijoje bus pristatytas, švelniai tariant, nekasdieniškai atrodantis vilkikas „Innotruck“. Inovatyvi transporto priemonė gimė Miuncheno technikos universiteto projekto „Diesel Reloaded“ rėmuose. Projekto tikslas – „pademonstruoti, kaip fundamentalūs pokyčiai automobilizmo, energijos ir IT technologijose gali atliepti esmines socialines tendencijas ir poreikius“.
(1) 2012-04-18 1
Geras, patikimas ir mažai kuro vartojantis vilkikas yra kiekvieno transporto įmonės vadovo svajonė. Vairuotojams rūpi komfortas ir prestižas. Dažniausiai Lietuvoje ir Europoje yra naudojami didžiojo vilkikų septyneto gamintojų vilkikai, kurie daugiau ar mažiau pasižymi šiomis savybėmis. Visi dirbantys transporto srityje mintinai žino jų pavadinimus, tačiau ar jie žino ką tie pavadinimai reiškia?
(8) 2012-03-22 4
Trečiadienį Kauno apygardos teismas pradėjo nagrinėti bylą, kurioje bendrovė „Naujoji ranga“ bei jos direktorius Nerijus Pečiokas kaltinami iš Anglijos į Lietuvą atgabenę du karinius vilkikus bei šarvuotį. Kaltinamieji tikina, kad nurašyta karinė technika buvo reikalinga negabaritinių krovinių gabenimui, tačiau paaiškėjo, kad mašinos Lietuvą pasiekė neturint visų reikalingų dokumentų. Už tai įmonės vadovams gresia rimti nemalonumai.
(8) 2012-03-13 0
Visagino atominės elektrinės reaktoriaus kelias iki būsimosios jėgainės gali tapti politikų galvos skausmu. Jau šiemet reaktoriaus maršrutui rengti reikalingų 5 mln. litų Finansų ministerija siūlo ieškoti Kelių priežiūros ir plėtros programoje. Kelininkai, šiemet gavę ir taip menkesnį biudžetą, žada derėtis, kad lėšų reaktoriaus keliui rengti skirtų ir energetikai, praneša LTV „Panorama“.
(1) 2012-01-30 14
Sunkiasvorė pervežimų technika dažnai galėtų prisikrauti daugiau krovinių, nei kad leidžia regioninių kelių apkrovos. Kad keliai būtų saugomi, o vežėjai nepiktnaudžiautų mašinų galimybėmis, sunkvežimiai dažnai stabdomi ir sveriami, o aptikus viršsvorį tenka mokėti solidžias baudas. Drausmingi vežėjai dėl to irgi nukenčia – mat tik retais atvejais krovinio pakrovimo vietoje yra svarstyklės ir galima tiksliai žinoti krovinio svorį. Dažniausiai jį tenka spėti...