Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Krovininis transportas ir pervežimai (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-09-02 54
Juk vėjo jėgainių mentės – milžiniškos! Neretai ir keliasdešimties metrų ilgio. Gerokai ilgesnės už vilkių tempiamas puspriekabes. Kinijoje nufilmuota unikali odisėja, kurioje įamžintas net 52 metrų ilgio menčių gabenimas į Baodango viršukalbę Junanio provincijoje. Įdomu tai, kad kalno serpantinais mentės gabenamos ne horizontalioje, o beveik vertikalioje padėtyje. Jas veža specialūs CIMC vilkikai.
(1) 2016-04-19 24
Kinų darbininkai šiaurės Kinijoje surengė buldozerių mūšį. Kaip praneša „The South China Morning Post“, šio dviejų konkuruojančių bendrovių buldozerininkų susirėmimo pretekstas – kova dėl klientų.
(0) 2016-04-14 17
Vaizdo registratorius užfiksavo išties bauginantį momentą, kurio epicentre atsidūrė vilkikas su priekaba. Veiksmas vyko Australijoje, kuomet iš priekio atvažiuojantis vilkiko vairuotojas staiga pamatė priekyje ant kelio nuvirtusį medį. Stipriai nuspaudus stabdžius pradėjo slysti vilkiko priekaba. Profesionalaus vairuotojo gebėjimų pagalba (o galbūt tai tiesiog sėkmė) vos ne vos buvo išvengta tragedijos, kuomet vilkikas su priekaba minimaliai praslydo pro stovėjusį automobilį.
(5) 2015-12-17 51
Australietiškas Liebherr T 282 – vienas didžiausių savivarčių pasaulyje. Vien rato aukštis – 7,2 metro! Ką ir kalbėti apie kėbulo tūrį, keliamąją galią. Žodžiu, tikra transporto pasaulio pabaisa. Kuri šiame vaizdo siužete surenkama per 7 min.
(4) 2015-01-22 -7
Vilniuje, Tūkstantmečio gatvėje savivartis kliudė viaduką ir užstrigo po juo. Pasak policijos, savivartis važiavo nenuleidęs priekabos ir rėžėsi į viaduką. Per incidentą priekaba nukrito ir liko stovėti stačia. Savivarčio vairuotojas aiškina, kad priekaba pasikėlė bevažiuojant ir kliudė pėsčiųjų viaduką. Priekaba į viaduką rėžėsi su tokia jėga, kad konstrukcija pasislinko maždaug 0,4 metro.