Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Elektromotociklai (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-10-08 30
„Harley-Davidson LiveWire“, pirmasis legendinio gamintojo elektrinis motociklas, buvo džiugiai sutiktas. Šis motociklas yra smagus ir labai patiko apžvalgininkams. Tačiau, kaip galite suprasti iš pavadinimo, kol kad „LiveWire“ pardavimai šlubuoja.
(1) 2019-03-11 1
Naujasis „Electra Glide Standard“ su galingu „Milwaukee-Eight 107“ varikliu yra autentiško keliavimo su „Harley-Davidson“ pavyzdys. Motociklą įkvėpė išskirtinė „Electra Glide“ modelio istorija – atsirado iš „Harley-Davidson“ didžiųjų kelionių po Ameriką, rašoma pranešime žiniasklaidai.
(14) 2018-11-25 21
Sparčiai tobulėjant technologijoms Lietuvos kariuomenės naudojama technika tampa nebe tokia efektyvi, todėl gynybos sektoriuje inovacijos yra būtinos. Rinkoje siūloma įranga dažnai neatitinka specializuotų poreikių.
(23) 2018-11-13 18
„Harley-Davidson“ atstovai Europoje pristatė savo pirmąjį elektrinį motociklą „LiveWire“. Milane vykstančios motociklų parodos EICMA metu kompanijos produktų planavimo viceprezidentas Marcas McAllisteris atskleidė ilgai laukto motociklo bendrąją charakteristiką.
(0) 2018-08-04 -3
Legendinių motociklų gamintojas „Harley-Davidson“ ėmėsi naujos strategijos, kad visame pasaulyje inicijuotų naujos motociklininkų kartos atsiradimą. „More Roads to Harley-Davidson“ pavadintoje strategijoje kalbama apie nedidelius mažo litražo motociklus, elektrifikaciją bei žingsnį į Indijos rinką.
(4) 2018-05-16 9
„Confederate Motorcycles“ V formos dviejų cilindrų variklio išradėjo Gleno Curtisso garbei pakeitė pavadinimą į „Curtiss“ ir tuo pat metu paskelbė, kad nuo šiol gamins tik elektrinius motociklus.
(4) 2018-05-14 -4
Sunku tuo patikėti, tačiau JAV automobilių gamintojas „Ford“ visai neseniai užpatentavo automobilį, į kurio konstrukciją integruotas atskiriamas elektrinis motociklas.
(0) 2018-02-03 11
„Harley-Davidson“, senosios gvardijos motociklų prekės ženklas, kuriam pavyko sulaukti sėkmės išnaudojant savo palikimą ir žavint tradicijų šalininkus, ketina žengti į elektrinių transporto priemonių amžių. Tai vyksta iš dalies dėl to, kad daiktų interneto (IoT) amžiuje dalis tradicijų žavesio nublanko, bet ir dėl to, kad elektrinio motociklo „Harley LiveWire“ koncepcija įrodė, jog sukimo momentas ir masyvūs amerikietiški motociklai žengia koja kojon, kaip kumpis ir pomidorai.
(4) 2017-08-17 -12
Nors naujų elektromobilių pardavimai Rusijoje pasiekė juokingai žemą lygį, šalies valdžia pasiryžusi parodyti visam pasauliui, kad šiuolaikiški transporto sprendimai jai nesvetimi. Šią savaitę „Kalašnikov“ koncernas pristatė elektrinius IŽ motociklus, kuriais ketina aprūpinti Maskvos policiją.
(0) 2015-07-16 6
Pačioje Japonijos širdyje kvalifikuoti meistrai tyliai dirba ties įspūdingu projektu. Jų pagrindinis tikslas yra sukurti ir ištobulinti „low riding“ tipo elektrinį motociklą, pavadintą „Zec00“ vardu.
(5) 2015-05-18 46
Bendrovė "Lit Motors" sukūrė pusiausvyrą laikantį automobilį ant dviejų ratų C-1, kurį pristatė "Popular Science" organizuotame futuristinių transporto priemonių konkurse "2015 Invention Awards". "Mūsų motomobilis – kelių transporto ateitis", - neabejoja "Lit Motors" įkūrėjas Danny Kimas.
(9) 2014-09-04 140
Dviratis, per 6 sekundes galintis išvystyti net 100 km/val. greitį. Tokius motociklus primenančius dviračius kuria kaunietis architektas Linas Kraniauskas. Vyro suprojektuotas unikalus dviračio rėmas sutalpina ne tik elektroniką, bet ir galybę akumuliatorių, leidžiančių nuvažiuoti net kelis šimtus kilometrų.
(5) 2014-05-03 4
Vokiečių automobilių gamintojo BMW motociklų padalinys „BMW Motorrad“ pristatė serijinei gamybai paruoštą elektrinį motorolerį „BMW C Evolution“. Naujasis motoroleris savo savybėmis prilygsta ir net lenkia motorolerius su 600 kub. cm vidaus degimo varikliais, o į aplinką neišmeta nė gramo anglies dioksido.
(4) 2013-11-21 5
Tokijo automobilių parodoje Japonijos koncernas "Kawasaki" pristatė sunkiai apibūdinamo motociklo koncepciją "J". Kas tai? Trirãtis? Keturrãtis? Žvelgiant į jo išvaizdą, aišku viena: jis – iš ateities.