Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Toyota (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-02-18 0
Elektromobiliai neteršia aplinkos - jie net neturi išmetimo sistemos. „Toyota Mirai“ irgi yra elektromobilis, nors elektrą jis sau gaminasi pats naudodamas vandenilio kuro elementą. Iš šio automobilio išmetimo sistemos į aplinką keliauja tik vandens garai. Tačiau „Toyota“ teigia, kad „Mirai“ yra švaresnis nei atrodo. Gamintojas teigia, kad „Mirai“ yra neigiamų emisijų automobilis.
(0) 2021-02-16 -3
Kovo pradžioje Baltijos šalių „Toyota“ atstovybėse pasirodys nauja populiariausio hibridinio krosoverio C-HR versija „GR Sport“. Įkvėpti sportiškųjų GR gamos modelių dizaineriai miesto visureigį papuošė „Toyota Gazoo Racing“ spalvomis, papildė išraiškingą C-HR stilių dinamiškomis išorės dizaino bei salono apdailos detalėmis. Naujasis „C-HR GR Sport“ siūlomas greta jau anksčiau rinkoje pasirodžiusio „Corolla GR Sport“, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(1) 2021-01-26 4
Savaime šonu slystanti (angl. self-drifting) „Toyota Supra“ skirta sumažinti gyvybei pavojingų avarijų dažnį, naudojant šonaslydį dėl rimtos priežasties.
(0) 2021-01-19 15
Žinojimas apie automobilių markių kilmę yra gana žavus ir padeda suprasti, kodėl buvo suteiktas konkretus vardas. Šis automobilių prekių ženklų ir jų kilmės sąrašas suteiks jums daugiau žinių apie šių įmonių kultūrą ir istoriją.
(0) 2021-01-12 14
„Toyota“ neskubėjo šokti į elektromobilių traukinį, todėl dabar jį vejasi. Kompanijos planuose - keli elektromobiliai. Tačiau šio juose nepamatysite, nors tai - tikrų tikriausias naujas „Toyota“ elektromobilis. Kam buvo sukurtas vienas elektrinis „Land Cruiser J70“ pikapas?
(0) 2020-12-29 19
„Toyota“ bosas Akio Toyoda nėra didelis elektromobilių mėgėjas - jiem jam neatrodo labai švarūs ar reikalingi. Toyoda mano, kad perdėtas automobilių elektrifikacijos spaudimas gamtai padarys daugiau žalos nei naudos, o ir verslas nuo to stipriai nukentės. Tačiau „Toyota“ dabar pristato naują elektromobilį „C+Pod“ ir jis yra šiek tiek keistas.
(24) 2020-12-22 85
Kai „Toyota“ kompanija skelbia apie minusines išmetimo emisijas automobilyje, turimas omenyje antros kartos „Mirai“ modelis. Tai vandeniliu varomas automobilis, kuris iš tikrųjų švarina orą aplink save. Kiek oro išvalo naujos kartos „Mirai“ modelis, rodo centrinėje konsolėje.
(56) 2020-12-21 24
Kasmetinėje Japonijos automobilių gamintojų asociacijos konferencijoje „Toyota“ generalinis direktorius Akio Toyoda pradėjo siautėti dėl elektra varomų automobilių. Jis skleidė klaidingą informaciją apie elektrines transporto priemones ir teigė, kad siekti masinio elektrifikavimo nėra gera idėja.
(0) 2020-12-16 15
Japonijos automobilių gamintojas „Toyota“ daugiausia dėmesio skiria hibridinėms transporto priemonėms. Visgi, praėjusiais metais bendrovė paskelbė paspartinusi savo elektromobilių planus ir pristatė keletą koncepcijų, kurias artimiausiais metais planuoja paversti serijinėmis transporto priemonėmis. Dabar pagaliau galėsime pamatyti vieną iš tokių.
(9) 2020-12-14 90
Naujieji „Toyota“ elektromobiliai naudos saugesnes kieto būvio baterijas, kurios įsikraus nuo 0 iki 100 % vos per 10 minučių.
(5) 2020-10-29 33
Ką jums primena automobilis nuotraukoje? Jei „Buddy“ kūrėjams pavyko, jame turėtumėte matyti 8-9 dešimtmečių amerikietiškus visureigius.
(0) 2020-10-20 21
Superautomobilių gamintojai, tokie kaip „Lamborghini“ bei „Ferrari“, popiežiui yra dovanoję labai brangių automobilių. Tačiau vėliau jie atsidurdavo labdaros aukcionuose. Popiežiai visais laikais važinėdavo santykinai kukliais modifikuotais automobiliais. Tačiau tokiu, kokį dabar gavo popiežius Pranciškus, katalikų bažnyčios galvos dar nekeliavo.
(0) 2020-10-11 4
„Toyota“ paskelbė oficialiai gaminsianti vandenilio kuro elementais varomą elektrinį sunkvežimį. „Tai bus ramu, sklandu ir galinga, o išmes tik vandenį“, – sako Tako Yokoo, „Toyota“ vyresnysis inžinierius.
(1) 2020-10-09 41
Japonijos automobilių gamintojo „Toyota“ sukurtas REXH2 vandenilio kuro elementų modulis, kurio pagrindu tapo vandeniliu varomas „Toyota Mirai“, buvo sėkmingai išbandytas „Energy Observer“ laive ir įveikė daugiau nei 7 tūkst. jūrmylių, įskaitant ir keliones per Atlanto vandenyną. Sukurta hibridinė technologija leidžia jūrinę ir upių laivybą paversti tylia ir švaria, į aplinką neišmetant nė gramo anglies dioksido (CO2) emisijų ar kietųjų dalelių.
(3) 2020-09-28 5
PSA - tai Prancūzijos automobilių koncernas, valdantis tokias markes, kaip „Peugeot“, „Citroën“, DS, „Opel“. PSA norėtų prisijungti prie italų „Fiat Chrysler Automobiles“ (FCA), tačiau turi įtikinti ES institucijas tai leisti. Ir dėl to siūlo gaminti „Toyota“ furgonus. Jau susipainiojote šiame plane?