Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kėbulas (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2021-08-23 3
Automobiliai ateityje privalės būti švaresni. Dėl to pereiname prie elektromobilių, net jei šis procesas ir nėra toks greitas. Tačiau tai, kas rūksta iš išmetimo sistemos, yra tik viena dėlionės detalė.
(1) 2021-06-03 -8
Daugumos elektromobilių baterijos yra saugomos po grindimis. Tai automobiliui suteikia itin žemą svorio centrą, kuris yra svarbus stabilumui ir saugumui. Be to, tai - praktiška vieta baterijoms, nes ten jos niekam netrukdo. Bet Jungtinėje Karalystėje veikiantis startuolis „Page-Roberts“ teigia, kad geriausia vieta baterijai yra automobilio centras. Tai, pasak „Page-Roberts“ inžinierių, net padės išplėsti tarp įkrovimų nuvažiuojamą atstumą.
(9) 2021-05-07 3
Daugelis automobilių yra gaminami iš plieno, kuris rūdija. Jūs tai tikriausiai žinote iš patirties. Nuo rūdžių automobiliai yra saugomi keliais grunto, dažų ir lako sluoksniais, tačiau jie užpurškiami tik ant jau pagaminto kėbulo. Kaip plieno skarda nuo rūdžių saugoma prieš dažymą? Paprasta „Audi“ inovacija šioje srityje padės tausoti gamtą.
(0) 2021-04-19 6
„Mercedes-Benz EQS“ yra naujas labai prabangus elektromobilis. Labai didelių pardavimų šis automobilis nepasieks, bet turtingi žmonės juo tikrai džiaugsis. Ant priekinio kairiojo EQS sparno galite pastebėti mažas dureles - jo yra per mažos įkrovimo lizdui paslėpti. Tai kas ten?
(0) 2021-04-12 -2
Elektromobiliai neturi vidaus degimo variklio, tačiau savo forma nedaug skiriasi nuo senamadiškų automobilių. Taigi, priekyje dažnai yra šiek tiek erdvės, kurią galima panaudoti bagažui. Tai kodėl tada „Volkswagen ID.4“ neturi priekinės bagažinės?
(6) 2021-04-01 50
„Aptera Motors“ neseniai paskelbė, kiek užsakymų jau sulaukė. Pranešime taip pat atskleista, iš kokios medžiagos bus gaminamas triračio elektromobilio kėbulas.
(15) 2021-01-28 27
Kai 2019 metais pasirodė „Tesla Cybertruck“ prototipas, buvo galima paskaityti įvairių nuomonių. Kietas, galingas ir funkcionalus pikapas atrodo negražiai, bet gal futuristiškai ir unikaliai? Ir ar „Tesla“ nepakeis jo dizaino iki gamybos datos? Kad ir ką manote jūs, „Tesla Cybertruck“ gamyba prasidės jau visai netrukus. Tiesa, šiokių-tokių pokyčių yra.
(7) 2021-01-07 5
Įsivaizduokite - ateinate prie savo „Tesla“ automobilio ir pastebite ant žemės pabirusias šukes. Žinoma, iš karto pagalvotumėte apie blogiausią - kažkas išdaužė stiklą ir pavogė jūsų neatsargiai automobilyje paliktus vertingus daiktus. Tačiau tai ne visada yra tiesa. Kai kurie „Tesla“ automobiliai yra tokie autonomiški, kad savo stiklus išdaužia patys.
(0) 2020-10-27 0
2007 metais atgimęs „Fiat 500“ iš karto tapo vienu populiariausių markės modelių. Gražus ir mielas miesto automobilis yra ne tik transporto priemonė, bet ir mados aksesuaras. Ir dabar „Fiat“ pristatė naują 500 versiją, bet ar galima ją pardavinėti Jungtinėje Karalystėje?
(3) 2020-10-16 15
„Tesla“ automobiliai garsėja savo technologijomis ir itin prasta surinkimo kokybe.
(6) 2020-10-05 29
Aliuminis greitai tampa viena iš pagrindinių medžiagų automobilių gamyboje. Įvairūs aliuminio lydiniai yra lengvi ir tvirti, nors ir žymiai brangesni už plieną. Dabar „Audi“ padalinys Vengrijoje stipriai sumažino aliuminio kaštus ir jam apdoroti reikalingą energiją - tai pasiekta uždarius šio metalo tiekimo grandinę.
(2) 2020-09-14 21
„Nissan“ pavyko sutrumpinti anglies pluošto detalių gamybos laiką. Ir tai yra labai didelis pasiekimas. Tik kodėl automobilių gamintojai šiai kompozitinei medžiagai skiria vis daugiau dėmesio ir investicijų?
(0) 2020-07-29 5
Tikėtina, kad „Cybertruck“ pikapai pas pirkėjus atkeliaus natūralios plieno spalvos ir gamintojas jų nedažys, tačiau Elonas Muskas patvirtino, kad pakaitinus plieną – elektrinio pikapo korpusas galės keisti spalvas, o su lazeriu bus galima padaryti įvairių piešinių.
(5) 2020-07-22 14
„Volta Trucks“, skandinavų elektrinių sunkvežimių startuolis, dar net nespėjo pristatyti savo pirmosios mašinos, o jau žada tapti žaliausiu sunkvežimių gamintoju pasaulyje.
(7) 2020-07-13 -2
Naujausia „Chevrolet Corvette“ versija - tai itin greitas ir pažangus superautomobilis su 6,2 litrų V8 varikliu viduryje. Naujoji „Corvette“ iki 100 km/val. bėgėjasi apie 3 sekundes, o ir posūkiuose šis puikiai subalansuotas automobilis pasirodo geriau nei daugelis amerikietiškų sportinių automobilių. Tačiau, kaip praneša „Chevrolet Corvette“ vairuotojai, šis automobilis turi pavojingą ydą.